Uudised

juuli 25, 2020

U18, U20 ja U23 Eesti MV tulemused

Peale Eesti noorte MV toimusid kohe järgnevatel päevadel (23-24. juuli) U18, U20 ja U23 vanuseklasside meistrivõistlused. Ilm oli Rakvere staadionil natukene külmem ja tuulisem, kui eelnevatel päevadel. Sellegipoolest suudeti teha ilusaid tulemusi ning võideti palju medaleid. Edukamaks sportlaseks 2 võidetud meistritiitliga oli O.Kovaljova õpilane Juliana Demeštšenko (400m ja 400m tj). Meistritiitli võitsid veel Vello Palmi õpilane Jan Henri Tälli (kettaheide) ja Mati Uusmaa/Toomas Suurvälja õpilane Kunnar Erich Viisel (odavise).  2. koha võitis Edvard Kallas (3000m, ), Albert Beilinson (kõrgushüpe) ja Kristo Forsel (kolmikhüpe). 3. koha võitsid Matilda Vitsut (100m), Markkus Ansip (kuulitõuge), Stefan Rud (kolmikhüpe), Kristi Pappel (100m tj) ja Annika Teska (kõrgushüpe). Palju õnne kõikidele sportlastele ja treeneritele!

 

Kõik tulemused – Eesti U18, U20 ja U23 MV tulemused

 

P U18 Treener
2 Edvard KALLAS 3000m 9.31,79 O.Kovaljova
4 Valter Eric VIISEL odavise 53.51 M.Uusmaa/T.Suurväli
5 Edvard KALLAS 1500m 4.30,37 O.Kovaljova
5 Kert KRUUSMA kaugushüpe 6.43 H.Seinberg
6 Artjom TŠITŠERIN 800m 2.12,57 O.Kovaljova
7 Roland PIPERAL kettaheide 36.66 V.Palm
8 Valter Eric VIISEL teivashüpe 3.50 M.Uusmaa/T.Suurväli
8 Valter Eric VIISEL kettaheide 34.90 M.Uusmaa/T.Suurväli
8 Valter Eric VIISEL kõrgushüpe 1.75 M.Uusmaa/T.Suurväli
9 jan Erko KELDRIMA 200m 23,90 H.Seinberg
11 jan Erko KELDRIMA 100m 11,64 H.Seinberg
12 Reimond HÜVONEN kuulitõuge 11.87 V.Palm
12 Reimond HÜVONEN kettaheide 31.86 V.Palm
15 Roland PIPERAL kuulitõuge 11.70 V.Palm
20 German FELDBACH 100m 12,10 H.Seinberg
20 Kert KRUUSMA 200m 24,77 H.Seinberg
23 German FELDBACH 200m 25,25 H.Seinberg

 

T U18
1 Juliana DEMEŠTŠENKO 400m 59,48 O.Kovaljova
1 Juliana DEMEŠTŠENKO 400m tj 1.03,62 O.Kovaljova
3 Matilda VITSUT 100m 12,58 T.Lepik
5 Matilda VITSUT 200m 26,56 T.Lepik
8 Uljana KOTEGOVA kettaheide 31.62 L.Krongauz
9 Uljana KOTEGOVA kuulitõuge 11.47 L.Krongauz
10 Jekaterina GNUTOVA 200m 27,23 T.Lepik
11 Jekaterina GNUTOVA 400m 1.04,11 T.Lepik
23 Alina AGEIKINA 100m 14,17 O.Kovaljova
24 Alina AGEIKINA 400m 1.07,02 O.Kovaljova

 

M U20 Treener
2 Albert BEILINSON kõrgushüpe 1.99 P.Koval
3 Markkus ANSIP kuulitõuge 14.63 V.Palm
3 Stefan RUD kolmikhüpe 12.97 O.Kovaljova
4 Eduard SAPOGS 1500m 4.22,52 O.Kovaljova
4 Eduard SAPOGS 800m 2.01,98 O.Kovaljova
10 Markkus ANSIP kettaheide 36.38 V.Palm
11 Jaakob LAMBOT 200m 23,53 H.Seinberg
12 Stefan RUD kaugushüpe 5.37 O.Kovaljova
14 Jaakob LAMBOT 100m 11,68 H.Seinberg
17 Henry BAMMER 100m 11,87 H.Seinberg
22 Henry BAMMER 200m 24,23 H.Seinberg
23 Erik Johannes KELDRIMAA 100m 12,33 H.Seinberg

 

M U23 Treener
1 Jan Henri TÄLLI kettaheide 47.87 V.Palm
1 Kunnar Erich VIISEL odavise 63.00 M.Uusmaa/T.Suurväli
2 Kristo FORSEL kolmikhüpe 13.35 T.Lepik
5 Kristo FORSEL kaugushüpe 6.54 T.Lepik
5 Jan Henri TÄLLI kuulitõuge 13.47 V.Palm
6 Robert VAIN kettaheide 41.32 V.Palm
8 Robert VAIN kuulitõuge 12.38 V.Palm
10 Kristo FORSEL 100m 11,95 T.Lepik

 

N U23
3 Kristi PAPPEL 100m tj 14,99 H.Seinberg
3 Annika TESKA kõrgushüpe 1.65 H.Seinberg

 

Fotod: EKJL Facebook (M.Mumm ja R.Mee) ja erakogu