NB! Tallinna Spordihall on remondis alates 01.juuni 2022. Seega toimuvad kõik Tallinna Spordihallis planeeritud sisetreeningud 2022/2023 õppeaastal kesklinna koolide võimlates ja Lasnamäe Kergejõustikuhallis (oktoober-aprill).

Sisetreeningute alustame alates 10. oktoober. Täpsem informatsioon küsi treeneri käest!

5-6aastaste eelkooliealiste treeningajad

Treener
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Rebecca Lamberg 1 (5-6. a)
17:00-18:00 Kalevi staadion (oktoober-aprill Ühisgümnaasium 17:15-18:15)
17:00-18:00 Kalevi staadion (oktoober-aprill Ühisgümnaasium 17:15-18:15)
Rebecca Lamberg 2 (5-6. a)
18:00-19:00 Kalevi staadion (oktoober-aprill Ühisgümnaasium 18:15-19:15)
18:00-19:00 Kalevi staadion (oktoober-aprill Ühisgümnaasium 18:15-19:15)
Eduard Sapogs (5-6. a)
18:00-19:00 Kalevi staadion (oktoober-aprill Ühisgümnaasium 18:15-19:15)
18:00-19:00 Kalevi staadion (oktoober-aprill Ühisgümnaasium 18:15-19:15)
Pavel Koval (5-6. a)
18:00-19:00 Lasnamäe KJH
11:00-12:00 Lasnamäe Vene Gümn.

7-13aastaste treeningajad

Treener
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Mati Uusmaa (7. a ja vanemad)
15:15-16.45 Audentese SH
15:15-16:45 Tln. Tehnikagümn.
15:15-16:45 Audentese SH
15:15-16:45 Tln. Tehnikagümn.
14.15-15:45 Tln. Tehnikagümn.
Pavel Koval (7-9. a)
16:00-17:30 Lasnamäe Sportmängude maja staadion (oktoober-aprill Lasnamäe KJH)
16:00-17:30 Lasnamäe Sportmängude maja staadion (oktoober-aprill Lasnamäe KJH)
12:00-13:30 Lasnamäe Vene Gümn.
Kunnar Viisel (7-9. a)
16:00-17:30 Kalevi staadion (oktoober – aprill Südalinna Kool 15:30-17:00)
16:00-17:30 Kalevi staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH 18:00-19:30)
16:00-17:30 Kalevi staadion (oktoober – aprill Reval Sport 15:00-16:00)
Irina Mihhejeva (7-13. a)
16:00-17:30 Kalevi staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH 16:30-18:00)
16:00-17:30 Kalevi staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH 16:30-18:00)
16:00-17:30 Tallinna SH (oktoober – aprill Südalinna Kool 16:00-17:00)
Maria Leosk (7-13. a)
16:00-17:30 Kalevi staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH 16:30-18:00)
16:00-17:30 Kalevi staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH 16:30-18:00)
16:00-17:30 Tallinna SH (oktoober – aprill Südalinna Kool 16:00-17:00)
Ljubov Krongauz (7-13. a)
16:30-18:00 Lasnamäe KJH
16:30-18:00 Lasnamäe KJH
16:30-18:00 Lasnamäe KJH
Ene Valge (7-13. a)
14:45-16:15 Kalevi staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH 15:00-16:30)
14:45-16:15 Kalevi staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH 15:00-16:30)
(oktoober – aprill Südalinna Kool 15:30-17:00)
14:45-16:15 Kalevi staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH 15:00-16:30)
14:45-16:15 Kalevi staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH 15:00-16:30)
Rebecca Lamberg (10-13. a)
15:30-17:00 Kalevi staadion (oktoober – aprill Tallinna Tehnikakõrgkool 15:30-17:00)
15:30-17:00 Kalevi staadion (oktoober – aprill Südalinna Kool 15:30-17:00)
15:30-17:00 Kalevi staadion
(oktoober – aprill Lasnamäe KJH 16:30-18:00)
Pavel Koval (10-13. a)
17:30-19:00 Lasnamäe Sportmängude maja staadion (oktoober-aprill Lasnamäe KJH)
17:30-19:00 Lasnamäe Sportmängude maja staadion (oktoober-aprill Lasnamäe KJH)
13:30-15:00 Lasnamäe Vene Gümn.
Olga Kovaljova (12-15. a)
16:00-17:30 Kalevi staadion (oktoober-aprill Lasnamäe KJH)
15:30-17:00 Lasnamäe KJH
15:30-17:00 Lasnamäe KJH
16:00-17:30 Kalevi staadion (oktoober-aprill Lasnamäe KJH)
10:00-12:00 Lasnamäe KJH

14. a ja vanemate treeningajad

Treener
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Mati Uusmaa
15:15-16.45 Tln. Tehnikagümn. (alates sept. teine pool Audentese SH)
15:15-16:45 Tln. Tehnikagümn.
15:15-16:45 Tln. Tehnikagümn. (alates sept. teine pool Audentese SH)
15:15-16:45 Tln. Tehnikagümn.
14.15-15:45 Tln. Tehnikagümn.
Olga Kovaljova (12-15. a)
16:00-17:30 Kalevi staadion (oktoober-aprill Lasnamäe KJH)
15:30-17:00 Lasnamäe KJH
15:30-17:00 Lasnamäe KJH
16:00-17:30 Kalevi staadion (oktoober-aprill Lasnamäe KJH)
10:00-12:00 Lasnamäe KJH
Ene Valge (13. a ja vanemad)
16:15-17:45 Kalevi staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH 16:30-18:00)
16:15-17:45 Kalevi staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH 16:30-18:00)
(oktoober – aprill 17:30-19:00 G.Adolfi Gümn.)
16:15-17:45 Kalevi staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH 16:30-18:00)
16:15-17:45 Kalevi staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH 16:30-18:00)
Harry Seinberg (13. a – 16. a)
16:00-17:30 Kalevi staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH)
16:00-17:30 Kalevi staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH)
16:00-17:30 Kalevi staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH)
Alates oktoober – aprill Südalinna Kool 10:00-11:30
Sulev Lepik
(14. a ja vanemad)
17:30-19:00 Kalevi staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH)
17:30-19:00 Kalevi staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH)
17:30-19:00 Kalevi staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH)
(oktoober – aprill Südalinna Kool 10:00-11:30)
Vello Palm
(14. a ja vanemad)
17:00-19:15 Kadrioru staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH)
17:00-19:15 Kadrioru staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH)
17:00-19:15 Kadrioru staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH)
17:00-19:15 Kadrioru staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH)
Olga Kovaljova (16. a ja vanemad)
17:30-19:00 Kalevi staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH)
17:00-19:30 Lasnamäe KJH
17:00-19:00 Lasnamäe KJH
17:30-19:00 Kalevi staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH)
12:00-13:30 Lasnamäe KJH
Harry Seinberg
(17. a ja vanemad)
17:30-19:00 Kalevi staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH)
17:30-19:00 Kalevi staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH)
17:30-19:00 Kalevi staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH)
17:30-19:00 Kalevi staadion (oktoober – aprill Lasnamäe KJH)
11:30-13.15 Metsatreening (oktoober – aprill Lasnamäe KJH)

Treenerite rühma vanused ning õpetamise keel:

  • Eduard Sapogs – 5-6aastased lapsed, eesti ja vene k. (eelkooliealistele mänguline treening; üldkehaline ettevalmistus)
  • Rebecca Lamberg – 5-6aastased lapsed, eesti k. (eelkooliealistele mänguline treening; üldkehaline ettevalmistus)
  • Pavel Koval – 5-6aastased lapsed, vene k. (eelkooliealistele mänguline treening; üldkehaline ettevalmistus)
  • Eduard Sapogs (KEILA rühm) – alates 7aastased lapsed vene k. (üldkehaline ettevalmistus, mänguline + kergejõustiku alused)
  • Ene Valge – alates 7aastased lapsed, eesti k. (üldkehaline ettevalmistus, mänguline; vanema rühmaga kõik alad)
  • Mati Uusmaa – alates 7aastased noored, eesti k. (keskmaajooks, odavise, mitmevõistlus + teised alad)
  • Kunnar Viisel – 7-9aastased lapsed, eesti k. (üldkehaline ettevalmistus, mänguline + kergejõustiku alused)
  • Pavel Koval – 7-9aastased lapsed, vene k. (üldkehaline ettevalmistus, mänguline + kergejõustiku alused)
  • Maria Leosk – 7-13aastased lapsed, vene ja eesti k. (üldkehaline ettevalmistus, mänguline+ kergejõustiku alused)
  • Irina Mihhejeva – 7-13aastased lapsed, vene k. (üldkehaline ettevalmistus, mänguline + kergejõustiku alused)
  • Ljubov Krongauz – 7-13aastased lapsed, vene k. (üldkehaline ettevalmistus + kergejõustiku alused + teised alad)
  • Rebecca Lamberg – 10-13aastased lapsed, eesti k. (üldkehaline ettevalmistus + kergejõustiku alused + teised alad)
  • Pavel Koval – 10-13aastased lapsed, vene k. (üldkehaline ettevalmistus + kergejõustiku alused + teised alad)
  • Olga Kovaljova – alates 12aastased noored, vene k. (keskmaajooks, mitmevõistlus + teised alad)
  • Sulev Lepik – alates 14aastased noored, eesti ja vene k. (odavise)
  • Vello Palm – alates 14aastased noored, eesti k. (heitealad)
  • Harry Seinberg – alates 13aastased noored, eesti ja vene k.(hüppealad, sprint, tõkkejooks)

Lisainformatsioon treenerite kohta – Kergejõustikukooli treenerid

Õppemaksude suurused – Kergejõustikukooli õppemaksud

Lisa kommentaar