199€ / 2h / 20 inimest

Korraldame teie ettevõtte kollektiivile lõbusa spordipäeva, mille eesmärk on tulla kontorist välja sportima ja mõõtu võtma üksteise vastu. Üritus on mõeldud maksimaalselt 20-le inimesele ning kestvusega 2h. Selle aja jooksul jõuame juhendajaga läbi teha 4-7 erinevat ala, olenevalt alade valikust ning tempost. Et asi oleks põnevam, moodustame kaheliikmelised meeskonnad, kes omavahel võistlevad. Võitja selgub punktiarvestuses.

Ettevalmistus spordipäevaks

Selleks, et saaksime teie kollektiivi jaoks pakkuda parimat elamust, tuleb hinnata kollektiivi sportlikkust. Vastavalt sellele toimub alade valik. Meie eesmärk on viia läbi üritus kõigi jaoks ohutult ning mitte panna töötaja olukorda, mis on üle tema võimete. Selleks saame vähendada tehtava harjutuse pikkust või vahendi raskust. Välja tuleb mõelda ka sobivad auhinnad, et võistlus oleks põnevam. Auhinnaks võivad olla pisikesed karikad, mis jäävad meenutama spordipäeva ning näiteks kino kinkekaart.

Millised alad?

Kergejõustikukoolina on kavas muidugi kergejõustikualad ühes või teises variatsioonis. Tehnilised alad, mis nõuavad head koordinatsiooni ning sportlikku inimest (teivashüpe, kõrgushüpe, tõkkejooks) alade valikusse ei kuulu, kuna on liiga ohtlikud, eriti võistlusolukorras. Seepärast oleme alade hulka lisanud ÜKE harjutused, mis teatud lihasgrupi tugevust näitavad (plank, istumine seina ääres, rippumine jt). Nendel aladel võistlemine on väga lõbus, sest viimasena “püsti jääv” meeskond saab alavõidu. Kui kollektiivis on erinevas vanusegrupis töötajad, siis rakendame vastavalt alale koefitsienti 1.15. Sellised alad oleksid näiteks kuulitõuge ja hoota kaugushüpe.

Spordipäeva näidiskava

1. Joonejooks
2.Hoota kaugushüpe
3.Sõudeergomeetril “kala” mäng
4.Kuulitõuge
5.Hüppenööriga hüppamine
6.Seinaääres istumine
Boonus: 200m

Spordipäeva toimumispaik?

Tallinna Spordihall (Herne tn 30, Tallinn)

Mis kell?

Soovitame spordipäevaga alustada hiljemalt 14:00 (E-R). Siis on spordihallis ruumi ning saab mõnusalt ennast tunda. Ürituse kestvuseks on 2 tundi.

Mis sisaldub hinnas?

Hind sisaldab juhendajat, kes spordipäeva planeerib ja üritust läbi viib. Lisaks kuulub hinna sisse spordihalli külastuse pääse, mille maksumus on 70€ (grupipilet 20-le inimesele).

Tunned huvi?

Võta meiega ühendust: kjk@kalevkjk.ee või 537 80 667