2019 medalivõitjad

Siin on kõik meie kooli 2019.aasta medalivõitjad. Nimekirjas on kõikide tähtsamate võistluste tulemused antud aastal alates Eesti MV-st kuni tiitlivõistluteni välja. Juhul, kui tegemist ei ole Eesti MV, siis on lahtris “Ala” toodud välja võistluse nimetus.

Vaata tabelit arvutis. Väikesel ekraanil võivad tulbad kaduma minna.

  Ala Tulemus Treener
T U14
1 Anna GORDIJENKO 60m 8,21 L.Krongauz
1 Anna GORDIJENKO 200m 27,86 L.Krongauz
2 Anna GORDIJENKO 200m 27,31 L.Krongauz
3 Anna GORDIJENKO 100m 13,17 L.Krongauz
P U16        
1 Artjom Tšitšerin, Igor Sokolov, Valter Eric Viisel 3x800m 6.46,38 (Eesti rekord)  
1 Valter Eric VIISEL 10-v *Balti mitmevõistluse MV 5894p M.Uusmaa/T.Suurväli
1 Valter Eric VIISEL 800m 2.12,86 M.Uusmaa/T.Suurväli
1 Valter Eric VIISEL 10-v 6227p (Eesti rekord) M.Uusmaa/T.Suurväli
1 Valter Eric VIISEL odavise 56.06 M.Uusmaa/T.Suurväli
1 Valter Eric VIISEL 1500m tak. 4.59,68 M.Uusmaa/T.Suurväli
P U18  
1 Albert BEILINSON kõrgushüpe 1.96 T.Lepik
1 Albert BEILINSON kõrgushüpe *Balti MV 1.92 T.Lepik
1 Albert BEILINSON kõrgushüpe 2.00 T.Lepik
1 Albert BEILINSON kõrgushüpe 1.95 T.Lepik
1 Edvard KALLAS 3000m 9.43,39 O.Kovaljova
1 Albert BEILINSON kõrgushüpe *Balti MV 1.96 T.Lepik
2 Stefan RUD kolmikhüpe 12.69 O.Kovaljova
2 Eduard SAPOGS 800m 2.07,57 O.Kovaljova
2 Eduard SAPOGS 1500m 4.30,21 O.Kovaljova
2 Eduard SAPOGS 800m 2.02,35 O.Kovaljova
3 Edvard KALLAS 3km 9.43,0 O.Kovaljova
3 Edvard KALLAS 2000m 6.08,52 O.Kovaljova
3 Stefan RUD kolmikhüpe 12.81 O.Kovaljova
3 Stefan Rud, Edvard Kallas, Eduard Sapogs 3x800m 6.28,44
T U18
1 Mia Lisett Meringo, Darja Pitšugina, Juliana Demeštšenko 3x800m 7.28,14  
1 Anna NEIVELT kõrgushüpe 1.67 H.Seinberg
1 Juliana DEMEŠTŠENKO 400m 58,85 O.Kovaljova
1 Darja PITŠUGINA 800m 2.23,89 O.Kovaljova
2 Juliana DEMEŠTŠENKO 5-v 3548p O.Kovaljova
2 Sofia Marlene HAUG kõrgushüpe 1.67 H.Seinberg
2 Mia Lisett Meringo, Jekaterina Gnutova, Darja Pitšugina, Juliana Demeštšenko 100+200+300+400 2.26,30  
3 Juliana DEMEŠTŠENKO 5-v *Balti mitmevõistluse MV 3727p O.Kovaljova
M U20  
3 Carl SAEM 3km 9.39,0 M.Uusmaa
M U23  
2 Jan Henri TÄLLI kettaheide 48.35 V.Palm
2 Kunnar Erich VIISEL odavise 63.46 M.Uusmaa
3 Kristo EVARD kõrgushüpe 1.95 H.Seinberg
3 Raiko PAPPEL 60m 7,12 H.Seinberg
3 Kristo EVARD kõrgushüpe 1.85 H.Seinberg
N U23
1 Annika TESKA kõrgushüpe 1.76 H.Seinberg
1 Annika TESKA kõrgushüpe 1.73 H.Seinberg
M  
1 Karl LUMI kõrgushüpe 2.16  
1 Gerd KANTER kettaheide 58.60  
1 Kristjan ROSENBERG 10-v *Euroopa mitmevõistluse võistkondlikud MV 8033p A.Arvisto
1 Raido KALBACH kuulitõuge *Veteranide Euroopa MV 16.22 V.Palm
2 Dmitri MOSENDZ kolmikhüpe 15.60  
2 Kristjan ROSENBERG teivashüpe 5.00 A.Arvisto
2 Dmitri MOSENDZ 200m 22,14  
2 Karl LUMI kõrgushüpe 2.13  
2 Keiso PEDRIKS 60m tj 8,10 A.Nazarov
2 Dmitri MOSENDZ kaugushüpe 7.09  
2 Karl LUMI kõrgushüpe *Balti MV 2.16  
3 Keiso PEDRIKS 110m tj 14,66 A.Nazarov
3 Dmitri MOSENDZ kaugushüpe 7.29  
3 Kristo EVARD kõrgushüpe 2.00 H.Seinberg
3 Raido KALBACH kuulitõuge 16.30 V.Palm
3 Tanel REISMANN kõrgushüpe 2.10 H.Seinberg
3 Kristjan ROSENBERG 7-v 5895p A.Arvisto
N
1 Ksenija BALTA kaugushüpe 6.53 A.Nazarov
1 Ksenija BALTA 4x100m 44,71 (Eesti rekord)
1 Anna Maria OREL vasaraheide 67.03  
1 Anna Maria OREL vasaraheide *Balti MV 66.60  
1 Kristella JURKATAMM 7-v *Euroopa mitmevõistluse võistkondlikud MV 5104p A.Arvisto
1 Eha RÜNNE kettaheide *Veteranide Euroopa MV 39.05  
2 Gerli ISRAEL odavise 49.77 T.Suurväli
2 Annika TESKA kõrgushüpe 1.76 H.Seinberg
2 Annika TESKA kõrgushüpe 1.76 H.Seinberg
3 Gerli ISRAEL 5-v 3643p T.Suurväli
3 Annika Teska kõrgushüpe *Balti MV 1.76 H.Seinberg