Eile (20.01) toimusid Lasnamäe Kergejõustikuhallis Eesti talvised karikavõistlused, kus osalesid meie kooli mitmed meie kooli parimad sportlased ning kokku võideti 12 poodiumikohta! Silmapaistvaima tulemuse tegi Karl Lumi, kes kõrgushüppes näitas vaieldamatut ülekaalu tulemusega 2.20m. Meeste arvestuses näitas head minekut veel alates sellest talvest meie klubi ridadesse kuuluv (varasemalt Tartu Kalev) sportlane Kristjan Rosenberg, kes nii teivashüppes kui 60m tj võitis 3.koha. Kiire jalaga oli samuti Dmitri Mosendz 60m ja 300m jooksus ning mõlemal alal võitis samuti 3.koha. Kuulitõukes võitis 3.koha medalihimuline Raido Kalbach. Naiste arvestuses oli parim meie klubist Diana Stahovskaja, kes kaugushüppes saavutas 4.koha.

Väga heas hoos olid meie klubi nooremad sportlased, kellest kuldmedaliga sõitsid koju Edvard Kallas (2000m), Albert Beilinson (kõrgushüpe) ja Sofia Marlene Haug (kõrgushüpe). Juliana Demeštšenkol õnnestus võita kõrgushüppes Sofia järel hõbemedal ning 800m võitis ta samuti hõbemedali. Poiste 800m jooksus võitis pronksmedali Eduard Sapogs.

Soovime õnne sportlastele ja nende treeneritele! See oli hea jätk alanud hooajale ning juba 26.01 asuvad Eesti meistritiitlile võistlema U14 ja U16 vanuseklassid.