Eile kutsusime MTÜ Tshika Toetusseltsi liikmed kokku ja pühitsesime sisse meie klubi legendaarse treeneri Aleksandr Tšikini pronksist kuju uue asukoha. Kuju asetses aastaid Tallinna Spordihallis, aga seoses antud halli renoveerimisega tuli meil leida uus asukoht kujule. Eesti Kalevi nõusolekul sai uueks kuju asukohaks Kalevi staadioni stardisirge alguse juures olev nurk.

Kohale oli tulnud ka Tšikini pereliikmed ning pärast pühitsemist ja Kalevi staadioniga tutvumist liikusime edasi tutvuma Kalevi spordimajaga, mis alates septembrist on staadioni külastajatele avatud.

Auväärse treeneri kuju aluspind valmistati ette juuni kuu jooksul ning telliti soliidne graniidist alusplaat initsiaalidega (Tallinna spordihallist tõime kuju staadionile 25. aprill). Paika sai tegelikult kuju juba 1. juulil aga kuna staadioni remonttööd ei olnud lõpule jõudnud, siis otsustasime pühitsemise edasi lükata.

Kohale tuli ka ERR sporditoimetus – https://sport.err.ee/1608706162/kalevi-staadionil-puhitseti-sisse-legendaarse-treeneri-pronkskuju