Pühapäeval toimusid Kadrioru staadionil Eesti noorte Karikavõistlus, kus selgitati kokkuvõttes välja ka klubide paremusjärjestus. Arvestust peeti eraldi poiste ja tüdrukute kohta ning arvestati 10-t parimat tulemust.

Poiste arvestuses saavutasime 33 klubi hulgast 6. koha. Seejuures edukaima esinemise tegid Olga Kovaljova õpilased 3000m jooksus, kus Edvard Kallas (9.35,8) ja Eduard Sapogs (9.52,4) võitsid kaksikvõidu. Paremate tulemuste hulgas veel Karl Perens (4.28,41) saavutas 1500m jooksus 4.koha ja Markkus Ansip (14.50m) kuulitõukes 6.koha.

Tüdrukute arvestuses ei olnud meie koolil võimalik täielikku võistkonda välja panna ning seepärast ka tagasihoidlik tulemus. Kokkuvõttes jäädi 14. kohale. 2. koha saavutas Olga Kovaljova õpilane Darja Pitšugina (1.00,05) 400m jooksus ning kaks Harry Seinbergi õpilast Sofia Marlene Haug (1.67m) ja Anna Neivelt (1.64) saavutasid kõrgushüppes vastavalt 3. ja 5. koha.