Uudised

juuli 6, 2017

U16, U18, U20 ja U23 Eesti MV-te tulemused

Kolm päeva olid kalevlased Rakvere staadionil võistlemas ja pingutamas. Tulemuseks on aga hulga medaleid ning palju häid emotsioone! Soovime õnne kõigile sportlastele, kes suutsid ennast ületada ning jõudsid poodiumile! Täname ka treenereid, kes on õpilastega tegelenud, see on vilja kandnud!

Koht Sportlane Ala Tulemus
T U16
1 Juliana Demeštšenko 800m 2.19,25
1 Sofia Marlene Haug Kõrgushüpe 1.62m
2 Darja Pitšugina 400m 1.01,58
3 Juliana Demeštšenko 400m 1.01,96
4 Darja Pitšugina 200m 27,03s
5 Darja Pitšugina 100m 13,09s
6 Uljana Kotegova Kuulitõuge 10.94m
7 Juliana Demeštšenko 200m tj 32,55s
7 Anna Neivelt Kõrgushüpe 1.53m
9 Uljana Kotegova Kettaheide 30.33m
10 Anna Kottel Kaugushüpe 4.94m
11 Anna Igaševa Kõrgushüpe 1.45m
17 Sofia Marlene Haug Kaugushüpe 4.80m
17 Anastasia Bolsakova Kõrgushüpe 1.45m
17 Anastasia Bolsakova 400m 1.07,87
18 Anna Kottel 100m tj 16,97s
25 Sofia Marlene Haug 100m tj 22,75s
25 Anna Igaševa 400m 1.12,68
P U16
2 Daniel Kurg Kuulitõuge 13.46m
6 Stefan Rud Kolmikhüpe 11.49m
10 Stefan Rud 300m tj 47,78s
11 Kert Kruusma 110m tj 18,31s
13 Stefan Rud 400m 1.00,05
15 Robert Ivask 800m 2.26,06
23 Kert Kruusma Kaugushüpe 4.86m
T U18
3 Diana Stahovskaja Kaugushüpe 5.53m
3 Kristi Pappel 100m tj 14,52s
4 Anastasia Dankevitš Kolmikhüpe 11.24m
7 Anette Alapert Kaugushüpe 5.28m
7 Kristi Pappel 100m 12,93s
8 Anete Alapert 200m 27,35s
10 Diana Stahovskaja 100m 12,97s
12 Anete Alapert 100m 13,32s
12 Anastasia Dankevitš 100m tj 15,67s
16 Lisbeth Verk Kaugushüpe 4.73m
P U18
3 Carl Saem 2000m takistusj. 7.03,23
4 Daniil Ennus 800m 2.03,50
5 Kenro Tohter 110m tj 16,08s
7 Markus Ansip Kettaheide 41.41m
7 Carl Saem 3000m 10.06,18
7 Daniil Ennus 400m 53,44s
8 Markus Ansip Kuulitõuge 13.96m
9 Johannes Remmelkoor Kaugushüpe 6.06m
11 Jan Erik Pihtjõe 100m 11,73s
12 Robert Vain Kuulitõuge 13.23m
12 Jan Erik Pihtjõe 200m 23,86s
13 Robert Vain Kettaheide 32.66m
23 Kenro Tohter 100m 12,05s
26 Johannes Remmelkoor 100m 12,13s
33 Sten Buldas 100m 12,81s
N U20
1 Annika Teska Kõrgushüpe 1.69m
2 Nadezda Gritskevich 800m 2.26,77
2 Galina Gritskevich 3000m 11.26,37
3 Galina Gritskevich 1500m 5.15,36
3 Nadezda Gritskevich 400m tj 1.08,44
4 Nadezda Gritskevich 400m 1.02,22
M U20
2 Jan Henri Tälli Kettaheide 48.75m
3 Kunnar Erich Viisel Odavise 57.63m
4 Kunnar Erich Viisel 800m 2.01,05
5 Jan Henri Tälli Kuulitõuge 14.69m
5 Daniil Dudenkov 200m 23,06s
8 Daniil Dudenkov 100m 11,38s
9 Platon Tanaga 110mtj 15,98s
10 Daniel Lavrinenko 800m 2.12,43
11 Kristo Forsel Kaugushüpe 6.22m
13 Kunnar Erich Viisel 400m 54,50s
16 Kristo Forsel 100m 11,63s
N U23
1 Anna Maria Orel Vasaraheide 67.07m
2 Gerli Israel Odavise 52.24m
2 Karina Kabrits 200m 26,31s
2 Kristella Jurkatamm 100m tj 14,43s
3 Kristella Jurkatamm Kaugushüpe 5.87m
4 Dea Lepik 100m 12,93s
4 Kristella Jurkatamm Kõrgushüpe 1.60m
5 Karina Kabrits Kaugushüpe 5.82m
5 Kristella Jurkatamm Kuulitõuge 10.83m
6 Karina Kabrits 100m 12,98s
6 Dea Lepik 200m 27,00s
8 Kristella Jurkatamm Odavise 38.12m
M U23
1 Janno Joala 3000m takistusj. 10.11,81
2 Janno Joala 1500m 4.11,49
12 Sander Marguste 100m 12,17s
12 Sander Marguste Kaugushüpe 5.64m

Kõik tulemused on leitavad siit – www.ekjl.ee/uudised/noorte-mv-tulemused-1525