VEMI – kohustuslik registreerumine

vemi.ee

VEMI on erahuvialakoolidele mõeldud infohaldussüsteem. Palume iga Tallinna Spordiselts Kalev Kergejõustikukooliga liituva uue õpilase eestkostjal registreeruda VEMI kasutajaks.

Palume VEMI andmetesse märkida lapse eestkostjate e-posti aadressid, mida pidevalt kasutatakse, sest infovahetus, sh. kiireloomuliste teadete ja arvete edastamine koolilt lapsevanemale toimub VEMI-sse märgitud aadresside vahendusel. Kui süsteemi märgitud e-posti aadress muutub, palume kasutajal endal koheselt muuta aadress ka VEMI-s.

Ühe ja sama lapse saab registreerida ainult ühe lapsevanema VEMI kontole. Seega on otstarbekas registreeruda lapsevanemal, kes üldjuhul õppemaksu tasub. Teine lapsevanem saab soovi korral meie poolt läbi süsteemi saadetava info, kui tema e-posti aadress lisatakse süsteemi teise aadressina.

Õppemaksud tasutakse Tallinna Spordiselts Kalev MTÜ VEMI-ga seotud Swedbank kontole IBAN: EE41 2200 2210 1141 3012.

VEMI annab registreerunud lapsevanemale sisselogimise järgselt viitenumbri, mis kuvatakse “Minu andmed” lehel esimese väljana. See viitenumber on tarvis märkida igakuisel õppemaksude tasumisel pangaülekande viitenumbriks. Antud viitenumber seob makse vastava lapsega!

Juhul kui õppemaksu tasub mõni kuu üks ja teine kuu teine isik, siis tuleb ülekandel kasutada ikka ühte ja sama viitenumbrit. St. kõik maksete sooritajad peavad teadma viitenumbrit.

Kui lapsevanem ei ole tasunud õppemaksu õigele pangakontole ja pole lisanud viitenumbrit, siis ei kajastu õppemaksuna tasutud summa ka süsteemi poolt Maksu- ja Tolliametile genereeritavas deklaratsioonis ning tulumaks jääb tagastamata.


Järgnevalt toome välja juhendi lepingu sõlmimiseks.

  1. Mine VEMI keskkonda – www.vemi.ee
  2. Registreerige kasutajaks läbi Facebooki konto või sisestades eesnime, perekonnanime, emaili ja kasutajanime. 
  3. Pärast nupule “Registreeri” vajutamist saabub sisestatud e-postiaadressile esimene e-kiri, kus on kinnituslink, et just teie soovite ennast registreerida. See kontroll on vajalik, et teie e-postiaadressi ei oleks võimalik kuritarvitada.Pärast kinnituslingi vajutamist saadetakse uus e-kiri, kus kasutajanimi ja salasõna. Nende andmetega tuleb järgnevalt sisse logida ja lisada ülejäänud andmed.
  4. Ülejäänud andmete täitmine ja lapse lisamine tuleb teha peale sisselogimist “Minu andmed” aknas. Seal on võimalus muuta ka salasõna vastavalt enda soovile. Sisestatud emailile saadetakse arveid!
  5. Kui andmed sisestatud ja lapsed lisatud, siis tuleb sõlmida leping. Selleks minna “Minu leping” ja otsida üles Tallinna Spordiselts Kalev ja valida laps ning vajutada “nõustun tingimustega ja liitun”. Sellega saab leping sõlmitud ning lapsevanema kohustused VEMI keskkonnas lõppevad. Soovi korral saab lapsevanem jälgida arvepidamist laekunud ja makstud arvete üle. 

Kui tekib probleeme, siis võtta ühendust tugi@vemi.ee või helistades +372 56 638 661 (Mihkel).

Õppemaksu eeskirja leiad siit!

Registreerimine Sisene vemi.ee