Nädalavahetusel toimusid Eesti talvised meistrivõistlused kergejõustikus. Parima tulemuse püstitas Olga õpilane Valeria, kes võitis naiste kõrgushüppes esmakordselt meistritiitli (eelmisel aastal saavutas ta sama tulemusega 2. koha). Naiste kõrgushüpe oli edukam ala, sest 4. koha võitis Olga teine õpilane Juliana ning 5. koha võitis Harry õpilane Marite. Meeste kõrgushüppes võitis Deniss hõbemedali ning Mikk jagas Karl Lumiga pronksmedalit. Pronksmedali võitis veel Rasmus 60m tõkkejooksus. Palju kõigile sportlastele ja treeneritele!

Kahjuks 60m tõkkejooksu lisajooksus head minekut näidanud Keiso (7,75) pidi võistlusjooksu kohe peale starti katkestama sääremarja vigastuse tõttu (kramp). Loodame, et Keiso paraneb kiirelt!