3.-4. juuli toimusid Rakveres Eesti U18, U20 ja U23 vanuseklasside meistrivõistlused. Äsja lõppenud noorte võistlused andsid hea emotsiooni meie treeneritele ning võisteldi rõõmuga. Kuna meie klubi tegeleb tippsportlaste kasvatamisega ning selleks on vaja, et sportlane oleks rõõmus, terve ja tegeleks spordiga vähemalt U20, U23 ja täiskasvanute vanuseklassini välja. Seda näitavad meie treenerite tulemused, kelle õpilased saavutasid väga häid tulemusi ja sündis isiklikke rekordeid. Eesti meistritiitli võitsid Pavel Kovali õpilane Albert Beilinson (kõrgushüpe), Toomas Suurvälja õpilased Valter Viisel (odavise) ja Kunnar Viisel (odavise), Olga Kovaljova õpilane Juliana Demeštšenko (400m tj ja kõrgushüpe). Väga head tulemused tegid veel paljud sportlased! Oma esimese Eesti meistrivõistluste medali teenis Harriet Helena Habicht (3000m), kes on aasta-aastalt näidanud edasiminekut pikamaajooksudes. Soovime õnne kõikidele treeneritele ja sportlastele, kes lastega tegelevad ning neid juhendavad!

Albert Beilinson teenis välja koha wildcardi alusel Euroopa meistrivõistlustele, mis toimuvad järgmisel nädalavahetusel. Mia Lisett Meringo ja Matilda Vitsut said kutse naiste U20 teatejooksu koondisesse. Juhhei! Varasemast on U23 normi täitnud Kunnar Viisel odaviskes.