6. juuli 2017

Kolm päeva olid kalevlased Rakvere staadionil võistlemas ja pingutamas. Tulemuseks on aga hulga medaleid ning palju häid emotsioone! Soovime õnne kõigile sportlastele, kes suutsid ennast ületada ning jõudsid poodiumile! Täname ka treenereid, kes on õpilastega tegelenud, see on vilja kandnud!

Koht
Sportlane
Ala
Tulemus
T U16
1
Juliana Demeštšenko
800m
2.19,25
1
Sofia Marlene Haug
Kõrgushüpe
1.62m
2
Darja Pitšugina
400m
1.01,58
3
Juliana Demeštšenko
400m
1.01,96
4
Darja Pitšugina
200m
27,03s
5
Darja Pitšugina
100m
13,09s
6
Uljana Kotegova
Kuulitõuge
10.94m
7
Juliana Demeštšenko
200m tj
32,55s
7
Anna Neivelt
Kõrgushüpe
1.53m
9
Uljana Kotegova
Kettaheide
30.33m
10
Anna Kottel
Kaugushüpe
4.94m
11
Anna Igaševa
Kõrgushüpe
1.45m
17
Sofia Marlene Haug
Kaugushüpe
4.80m
17
Anastasia Bolsakova
Kõrgushüpe
1.45m
17
Anastasia Bolsakova
400m
1.07,87
18
Anna Kottel
100m tj
16,97s
25
Sofia Marlene Haug
100m tj
22,75s
25
Anna Igaševa
400m
1.12,68
P U16
2
Daniel Kurg
Kuulitõuge
13.46m
6
Stefan Rud
Kolmikhüpe
11.49m
10
Stefan Rud
300m tj
47,78s
11
Kert Kruusma
110m tj
18,31s
13
Stefan Rud
400m
1.00,05
15
Robert Ivask
800m
2.26,06
23
Kert Kruusma
Kaugushüpe
4.86m
T U18
3
Diana Stahovskaja
Kaugushüpe
5.53m
3
Kristi Pappel
100m tj
14,52s
4
Anastasia Dankevitš
Kolmikhüpe
11.24m
7
Anette Alapert
Kaugushüpe
5.28m
7
Kristi Pappel
100m
12,93s
8
Anete Alapert
200m
27,35s
10
Diana Stahovskaja
100m
12,97s
12
Anete Alapert
100m
13,32s
12
Anastasia Dankevitš
100m tj
15,67s
16
Lisbeth Verk
Kaugushüpe
4.73m
P U18
3
Carl Saem
2000m takistusj.
7.03,23
4
Daniil Ennus
800m
2.03,50
5
Kenro Tohter
110m tj
16,08s
7
Markus Ansip
Kettaheide
41.41m
7
Carl Saem
3000m
10.06,18
7
Daniil Ennus
400m
53,44s
8
Markus Ansip
Kuulitõuge
13.96m
9
Johannes Remmelkoor
Kaugushüpe
6.06m
11
Jan Erik Pihtjõe
100m
11,73s
12
Robert Vain
Kuulitõuge
13.23m
12
Jan Erik Pihtjõe
200m
23,86s
13
Robert Vain
Kettaheide
32.66m
23
Kenro Tohter
100m
12,05s
26
Johannes Remmelkoor
100m
12,13s
33
Sten Buldas
100m
12,81s
N U20
1
Annika Teska
Kõrgushüpe
1.69m
2
Nadezda Gritskevich
800m
2.26,77
2
Galina Gritskevich
3000m
11.26,37
3
Galina Gritskevich
1500m
5.15,36
3
Nadezda Gritskevich
400m tj
1.08,44
4
Nadezda Gritskevich
400m
1.02,22
M U20
2
Jan Henri Tälli
Kettaheide
48.75m
3
Kunnar Erich Viisel
Odavise
57.63m
4
Kunnar Erich Viisel
800m
2.01,05
5
Jan Henri Tälli
Kuulitõuge
14.69m
5
Daniil Dudenkov
200m
23,06s
8
Daniil Dudenkov
100m
11,38s
9
Platon Tanaga
110mtj
15,98s
10
Daniel Lavrinenko
800m
2.12,43
11
Kristo Forsel
Kaugushüpe
6.22m
13
Kunnar Erich Viisel
400m
54,50s
16
Kristo Forsel
100m
11,63s
N U23
1
Anna Maria Orel
Vasaraheide
67.07m
2
Gerli Israel
Odavise
52.24m
2
Karina Kabrits
200m
26,31s
2
Kristella Jurkatamm
100m tj
14,43s
3
Kristella Jurkatamm
Kaugushüpe
5.87m
4
Dea Lepik
100m
12,93s
4
Kristella Jurkatamm
Kõrgushüpe
1.60m
5
Karina Kabrits
Kaugushüpe
5.82m
5
Kristella Jurkatamm
Kuulitõuge
10.83m
6
Karina Kabrits
100m
12,98s
6
Dea Lepik
200m
27,00s
8
Kristella Jurkatamm
Odavise
38.12m
M U23
1
Janno Joala
3000m takistusj.
10.11,81
2
Janno Joala
1500m
4.11,49
12
Sander Marguste
100m
12,17s
12
Sander Marguste
Kaugushüpe
5.64m

Kõik tulemused on leitavad siit – www.ekjl.ee/uudised/noorte-mv-tulemused-1525