Uudised

jaanuar 13, 2020

U14, U16, U18 ja U20 Tallinna linna MV tulemused

Eelmise nädala neljapäeval ja reedel toimusid Lasnamäe KJH Tallinna Linna meistrivõistlused. Meie kooli õpilased tulid 7-l korral Tallinna meistriks ja lisaks võideti veel mitmeid medaleid. Tallinna linna meistriks tulid Lenna Ilves (kõrgushüpe), Mia Lisett Meringo (60m tj), Valeria Smirnova (kõrgushüpe), Juliana Demeštšenko (300m), Eduard Sapogs (800m), Markkus Ansip (kuulitõuge) ja Darja Pitšugina (300m). Palju õnne sportlastele ja treeneritele!

Kõik tulemused – 2020 Tallinna noorte mv protokoll

P U14       Treener
2 Uku Märten Vaikmaa 600m 1.50,14 H.Madi
4 Endel Pällin 600m 1.56,01 H.Madi
6 Endel Pällin 60m 8,86 H.Madi
7 Endel Pällin 60m tj 10,82 H.Madi
11 Uku Märten Vaikmaa 200m 30,55 H.Madi
11 Tobias Oskar Kendla kaugushüpe 4.17 H.Madi
12 Uku Märten Vaikmaa 60m tj 11,53 H.Madi
16 Uku Märten Vaikmaa 60m 9,16 H.Madi
17 Gustav Sibul kaugushüpe 3.74 H.Madi
19 Tobias Oskar Kendla 60m 9,41 H.Madi
21 Oskar Tiisma kaugushüpe 3.26 E.Valge
22 Tobias Oskar Kendla 200m 32,30 H.Madi
24 Oskar Tiisma 60m 9,98 E.Valge

 

T U14
1 Lenna Ilves kõrgushüpe 1.53 E.Valge
3 Aljona Fomina 60m tj 9,89 L.Krongauz
5 Rosanne Vassus kõrgushüpe 1.36 E.Valge
6 Aljona Fomina 200m 29,93 L.Krongauz
7 Paula Pällin 60m 9,18 H.Madi
7 Helena Saks 600m 2.04,28 M.Uusmaa
8 Lenna Ilves kaugushüpe 4.08 E.Valge
9 Ellen Kobin 60m 9,13 E.Valge
10 Paula Pällin 200m 30,78 H.Madi
12 Lenna Ilves 60m 9,28 E.Valge
12 Margaret Kivikas 600m 2.13,07 M.Uusmaa
17 Ellen Kobin kaugushüpe 3.82 E.Valge
23 Rosanne Vassus kaugushüpe 3.63 E.Valge
24 Sofia Orlova 60m 9,77 O.Kovaljova
26 Laura Antson 60m 9,91 M.Uusmaa
26 Sofia Orlova kaugushüpe 3.21 O.Kovaljova

 

P U16       Treener
2 Otto Markus Jõerand 60m 7,75 E.Valge
4 Otto Markus Jõerand 200m 26,03 E.Valge
12 Mihkel Heinmaa 600m 1.46,07 E.Valge
14 Sten-Markus Ehavald 60m 8,27 H.Seinberg
15 Tiit Kivvistik 600m 1.48,97 M.Uusmaa
16 Timofii Slitenko 200m 27,37 O.Kovaljova
17 Sten-Markus Ehavald 200m 27,43 H.Seinberg
17 Ivan Vnukov 600m 1.51,08 O.Kovaljova
24 Ivan Vnukov 200m 28,12 O.Kovaljova
26 Mihkel Heinmaa 200m 28,62 E.Valge
28 Artur Zavljalov 200m 30,00 O.Kovaljova

 

T U16        
1 Mia Lisett Meringo 60m tj 9,79 E.Valge
1 Valeria Smirnova kõrgushüpe 1.60 O.Kovaljova
2 Karina Brinzei kaugushüpe 5.01 O.Kovaljova
3 Mia Lisett Meringo 60m 8,16 E.Valge
4 Anna Gordienko 60m 8,21 E.Valge
4 Mia Lisett Meringo kõrgushüpe 1.51 E.Valge
4 Valeria Smirnova kaugushüpe 4.92 O.Kovaljova
5 Anna Gordienko 200m 27,38 L.Krongauz
5 Mia Lisett Meringo kaugushüpe 4.84 E.Valge
5 Valeria Veselova kuulitõuge 9.82 O.Kovaljova
6 Valeria Veselova 600m 1.52,90 O.Kovaljova
7 Karina Brinzei 60m 8,46 O.Kovaljova
8 Karina Brinzei 200m 27,49 O.Kovaljova
11 Harriet Helena Habicht 600m 2.02,22 E.Valge
12 Greta Linda Pässa 60m 8,67 E.Valge
12 Aleksandra Stovbina 600m 2.02,53 O.Kovaljova
13 Helerin Türk kaugushüpe 4.41 E.Valge
14 Maria Gornostajeva 600m 2.08,74 O.Kovaljova
16 Valeria Smirnova 60m 8,73 O.Kovaljova
16 Valeria Veselova 200m 28,72 O.Kovaljova
17 Valeria Smirnova 200m 28,80 O.Kovaljova
18 Kirke Stiina Kampus 60m 8,76 E.Valge
22 Kirke Stiina Kampus kaugushüpe 4.06 E.Valge
24 Ksenia Semjonova 60m 9,18 O.Kovaljova
28 Maarja Bekasov kaugushüpe 3.50 E.Valge
30 Ksenia Semjonova 200m 30,34 O.Kovaljova
31 Helerin Türk 60m 9,33 E.Valge
31 Ksenija Maizik 200m 30,42 O.Kovaljova
34 Maarja Bekasov 60m 10,10 E.Valge
35 Helerin Türk 200m 31,72 E.Valge
37 Aleksandra Stovbina 200m 32,13 O.Kovaljova
38 Maria Gornostajeva 200m 33,08 O.Kovaljova
39 Maarja Bekasov 200m 34,51 E.Valge

 

P U18 Treener
3 Artjom Tsitserin 800m 2.15,56 O.Kovaljova
3 Reimond Hüvonen kuulitõuge 12.80 V.Palm
8 Valter Eric Viisel 60m tj 9,27 M.Uusmaa/T.Suurväli
8 Artur Lehtmets kaugushüpe 5.49 T.Lepik
9 Roland Piperal kuulitõuge 10.83 V.Palm
10 Artjom Tsitserin 300m 41,02 O.Kovaljova
11 Artur Lehtmets 300m 41,12 T.Lepik
14 Artur Lehtmets 60m 7,89 T.Lepik
17 Georg Marten Kendla 300m 42,60 H.Seinberg

 

T U18
1 Juliana Demeštšenko 300m 41,64 O.Kovaljova
2 Juliana Demeštšenko 60m tj 9,14 O.Kovaljova
3 Matilda Vitsut 60m 7,99 T.Lepik
4 Juliana Demeštšenko kõrgushüpe 1.64 O.Kovaljova
4 Uljana Kotegova kuulitõuge 11.10 L.Krongauz
6 Jekaterina Gnutova 300m 43,96 T.Lepik
6 Ksenia Grudkina 800m 2.44,42 O.Kovaljova
6 Annabel Moor kõrgushüpe 1.58 H.Seinberg
7 Matilda Vitsut 300m 44,38 T.Lepik
10 Jekaterina Gnutova 60m 8,39 T.Lepik
10 Juliana Demeštšenko kuulitõuge 9.37 O.Kovaljova
11 Eliise Vichterstein kaugushüpe 4.65 H.Seinberg
17 Nele Keerig kuulitõuge 7.90 E.Valge
18 Ksenia Grudkina 300m 47,66 O.Kovaljova
19 Karolin Kiilu 60m 8,87 E.Valge
21 Karolin Kiilu kaugushüpe 4.10 E.Valge
24 Nora Lorelei Kivisaar 60m 9,25 E.Valge
25 Nele Keerig kaugushüpe 3.81 E.Valge

 

M U20 Treener
1 Eduard Sapogs 800m 2.05,78 O.Kovaljova
1 Markkus Ansip kuulitõuge 13.88 V.Palm
5 Henno Sotter kaugushüpe 5.72 H.Seinberg
11 Sten Buldas 60m 7,43 M.Uusmaa
11 Eduard Sapogs 300m 38,07 O.Kovaljova
20 Henno Sotter 60m 7,81 H.Seinberg

 

N U20
1 Daria Pitšugina 300m 41,98 O.Kovaljova
2 Daria Pitšugina 60m tj 9,31 O.Kovaljova
3 Daria Pitšugina 60m 8,27 O.Kovaljova
3 Anna Igaševa kõrgushüpe 1.58 O.Kovaljova
11 Katarina Urm 60m 8,40 H.Seinberg