Tallinna TV 10 OS võistleja registreerimine

Korraldaja: Tallinna Kalevi Kergejõustikukool
Võistlussarja info: https://kalevkjk.ee/tallinna-tv-10-olumpiastarti/
Registreerimistähtaeg: hiljemalt 1 päev enne võistlust kella 15:00-ks
Osavõtutasu: 7€ võistleja kohta, tasumine kohapeal sularahas (väljaspoolt Tallinna võistlemine kokkuleppel, osavõtutasu 10€)

Registreerimine on lõppenud

Registreeritud võistlejad

#
Võistleja
Sünnikuupäev
Vanuseklass
Kool
Ketas (TV, PN, PV)
Pall (TN, TV, PN, PV)
1000m (PN, PV)
600m (TN, TV)
1
Lennart Ehandi
30.06.2013
PN
Kadrioru Saksa Gümnaasium
1000m jooks
2
Merilin Ley
04.01.2010
TV
Tallinna Saksa Gümnaasium
600m jooks
3
Karl Kaldoja
15.01.2012
PN
Jakob Westholmi Gümnaasium
pallivise
1000m jooks
4
Igor Dmitrijev
24.04.2012
PN
Tallinna Pae Gümnaasium
Kettaheide
pallivise
5
Arina Romanchenko
23.11.2012
TN
Tallinna Pae Gümnaasium
600m jooks
6
Elsbet Steinberg
24.07.2012
TN
Tallinna Reaalkool
600m jooks
7
Emma jürissaar
14.09.2012
TN
Gustav Adolfi Gümnaasium
600m jooks
8
Paul-Eerik Pärnsalu
10.06.2024
PN
Tallinna Rahumäe Põhikool
pallivise
9
Mona Maibrit Pohlak
16.10.2013
TN
Tallinna Kesklinna Põhikool
pallivise
10
Joanna Brita Krämann
07.08.2012
TN
Pirita Majandusgümnaasium
pallivise
600m jooks
11
Zoja Shestakova
05.03.2014
TN
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
pallivise
600m jooks
12
Lovise Sehver
18.10.2010
TV
Tallinna 21. Kool
Kettaheide
pallivise
600m jooks
13
Kärt Lepp
26.02.2011
TV
Pelgulinna Gümnaasium
600m jooks
14
Olivia Pitk
24.09.2010
TV
Püha Miikaeli Kool
Kettaheide
pallivise
15
Simona Sisi Kaljas
13.02.2012
TN
Tallinna Nõmme Põhikool
pallivise
16
Valeria Drozdova
22.07.2013
TN
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
pallivise
600m jooks
17
Viktoria Volžinski
07.05.2012
TN
Gustav Adolfi Gümnaasium
pallivise
600m jooks
18
Valeri Makarenko
21.05.2012
TN
Tallinna Humanitaargümnaasium
pallivise
600m jooks
19
Elli Arumägi
24.05.2010
TV
Tallinna Kristiine Gümnaasium
pallivise
20
Laura Tammiksaar
01.05.2013
TN
Rocca al Mare Kool
pallivise
600m jooks
21
Stefan Võsu
27.12.2011
PV
Tallinna Prantsuse Lütseum
Kettaheide
1000m jooks
22
Katariina Keskküla
12.12.2012
TN
Kadrioru Saksa Gümnaasium
pallivise
23
Elis-Lisett Luik
24.02.2010
TV
Tallinna Kesklinna Põhikool
pallivise
24
Valter Kuld
01.07.2011
PV
Tallinna 21. Kool
Kettaheide
pallivise
25
Mariel Kuusik
10.01.2013
TN
Tallinna Prantsuse Lütseum
600m jooks
26
Polina Ignatieva
31.03.2012
TN
Tallinna Prantsuse Lütseum
pallivise
27
Franco Lasn
22.03.2011
PV
Emili Kool
pallivise
1000m jooks
28
Sass Somelar
01.05.2012
PN
Tallinna Reaalkool
pallivise
1000m jooks
29
Matthias Hugo Maasikas
14.04.2012
PN
Kadrioru Saksa Gümnaasium
pallivise
30
Susanna Ustaal
02.09.2012
TV
Vanalinna Hariduskolleegium
pallivise
31
Anette Lepik
13.06.2012
TN
Kadrioru Saksa Gümnaasium
pallivise
32
Tormi Kallakas
28.09.2014
PN
Tallinna 21. Kool
pallivise
33
Siiri Eliise Kallas
26.10.2012
TN
Tallinna Prantsuse Lütseum
pallivise
34
Sigsten Saula
28.10.2012
PN
Tallinna Nõmme Põhikool
Kettaheide
pallivise
1000m jooks
35
Kalinda Erin Saar
23.04.2013
TN
Kadrioru Saksa Gümnaasium
pallivise
36
Villem Schnur
06.02.2013
PN
Tallinna Reaalkool
Kettaheide
pallivise
1000m jooks
37
HANS-MARTIN PUUSTA
18.07.2013
PN
Tallinna Nõmme Põhikool
Kettaheide
pallivise
1000m jooks
38
Henri Kõiv
05.08.2019
PN
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
1000m jooks
39
Nia Aunroos
16.07.2014
TN
Tallinna Kesklinna Põhikool
pallivise
600m jooks
40
Loreen Triisa
05.04.2011
TV
Gustav Adolfi Gümnaasium
Kettaheide
pallivise
600m jooks
41
Lenna Lehtmets
25.02.2011
TV
Audentese Erakool
Kettaheide
pallivise
600m jooks
42
Heti Stella Kisel
21.07.2011
TV
Tallinna Inglise Kolledž
Kettaheide
pallivise
43
Mirtel Lääne
24.07.2012
TN
Gustav Adolfi Gümnaasium
pallivise
600m jooks
44
Jan Puškin
13.08.2013
PN
Tallinna Ühisgümnaasium
pallivise
45
ALISE IECELNIECE
04.10.2010
TV
Tallinna Inglise Kolledž
Kettaheide
pallivise
600m jooks
46
Roxann Onga
07.06.2010
TV
Tallinna 21. Kool
600m jooks
47
Vivian Räim
20.12.2011
TV
Jakob Westholmi Gümnaasium
pallivise
48
Janette Käos
05.01.2012
TN
Rocca al Mare Kool
pallivise
600m jooks
49
Sören Taavid Sikk
18.02.2011
PV
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Kettaheide
pallivise
50
Lotta Liis Kraam
18.06.2012
TN
Gustav Adolfi Gümnaasium
600m jooks
51
Alexander Ginter
27.02.2014
PN
Tallinna Inglise Kolledž
pallivise
52
Theodor Cornelius Volens
19.02.2013
PN
Kadrioru Saksa Gümnaasium
pallivise
53
Uku Karl Prees
20.01.2014
PN
Tallinna Prantsuse Lütseum
pallivise
1000m jooks
54
Marii Mõttus
15.11.2012
TN
Vanalinna Hariduskolleegium
pallivise
600m jooks
55
Eva- Maria Talts
09.10.2013
TN
Vanalinna Hariduskolleegium
pallivise
600m jooks
56
Marie Haldre
21.06.2013
TN
Tallinna Südalinna Kool
600m jooks
57
Kigor Sööt
01.05.2018
PN
Jakob Westholmi Gümnaasium
pallivise
58
Kimbra Sööt
26.03.2015
TN
Jakob Westholmi Gümnaasium
pallivise
59
Kiara Sööt
23.02.2012
TN
Jakob Westholmi Gümnaasium
pallivise
60
Hugo Aas
15.04.2011
PV
Jakob Westholmi Gümnaasium
1000m jooks
61
Victoria Kure
09.05.2011
TV
Kadrioru Saksa Gümnaasium
600m jooks
62
Karina Fedotova
17.02.2010
TV
Erakool Garant
pallivise
63
Karmela Kõiv
07.09.2011
TV
Gustav Adolfi Gümnaasium
Kettaheide
pallivise
600m jooks
64
Robert Fedotov
17.02.2010
PV
Erakool Garant
pallivise
65
Helene Mia Millend
29.08.2013
TN
Tallinna 21. Kool
pallivise
600m jooks
66
Stefani Jürgens
03.03.2012
TN
Tallinna 21. Kool
pallivise
67
Miina Eliisa Laas
24.04.2011
TV
Püha Johannese Kool
600m jooks
68
Rauno Randloo
06.02.2012
PN
Tallinna Ühisgümnaasium
Kettaheide
pallivise
1000m jooks
69
EMILIA SILLASTE
01.01.2012
TN
Tallinna Saksa Gümnaasium
pallivise
600m jooks
70
MITHA NAOMI MELTSAS
06.11.2010
TV
Tallinna Saksa Gümnaasium
600m jooks
71
BETI JÕEMÄGI
18.07.2011
TV
Tallinna Saksa Gümnaasium
pallivise
600m jooks
72
ALYSSA ARU
21.01.2011
TV
Tallinna Saksa Gümnaasium
pallivise
600m jooks
73
Yoko Pärna
15.03.2011
TV
Tallinna 21. Kool
pallivise
600m jooks
74
Helo Tuisk
07.10.2010
TV
Tallinna 21. Kool
pallivise
600m jooks
75
Mairolt Casar
26.04.2011
PV
Tallinna Nõmme Põhikool
1000m jooks
76
Oskar Kollo
07.04.2012
PN
Jakob Westholmi Gümnaasium
Kettaheide
pallivise
1000m jooks
77
Mirtel Kollo
09.04.2010
TV
Jakob Westholmi Gümnaasium
Kettaheide
pallivise
600m jooks
78
Ruudi Arengu
01.11.2011
PV
Tallinna Inglise Kolledž
Kettaheide
pallivise
1000m jooks
79
Eke Kaur Aavik
18.06.2010
PV
Tallinna Nõmme Põhikool
Kettaheide
pallivise
1000m jooks
80
Oskar Kipper
05.07.2013
PN
Tallinna Nõmme Põhikool
Kettaheide
pallivise
1000m jooks
81
Romili Ehaviir
21.10.2011
TV
Tallinna Kristiine Gümnaasium
Kettaheide
82
Ramon Lillemaa
09.09.2011
PV
Tallinna Kristiine Gümnaasium
Kettaheide
pallivise
83
Sebastian Abiram
17.10.2012
PN
Tallinna Nõmme Põhikool
1000m jooks
84
Paul Ojavere
15.06.2011
PV
Rocca al Mare Kool
Kettaheide
pallivise
1000m jooks
85
Romet Maidra
09.06.2013
PN
Tallinna Mustamäe Gümnaasium
pallivise
86
Pärtel Jõe
26.07.2012
PN
Tallinna Rahumäe Põhikool
Kettaheide
pallivise
87
Karoliina Kais
05.08.2011
TV
Tallinna Nõmme Põhikool
pallivise
600m jooks
88
Simmo Aljas
07.06.2013
PN
Tallinna Nõmme Põhikool
Kettaheide
pallivise
89
Anni Saar
22.08.2011
TV
Tallinna Toomkool
Kettaheide
pallivise
600m jooks
90
Ats Saar
10.06.2013
PN
Tallinna Toomkool
Kettaheide
pallivise
1000m jooks
91
Kertu Mäll
16.09.2011
TV
Tallinna Rahumäe Põhikool
pallivise
92
Meribel-Liisbeth Maripuu
11.07.2011
TV
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Kettaheide
pallivise
600m jooks
93
Märten Jürgenson
13.06.2011
PV
Tallinna Kristiine Gümnaasium
Kettaheide
1000m jooks
94
Andreas Grossmann
25.05.2011
PV
Tallinna Kristiine Gümnaasium
Kettaheide
pallivise
1000m jooks
95
Jenne Lise Jürvetson
22.03.2012
TN
Tallinna Saksa Gümnaasium
pallivise
600m jooks
96
Isabel Jasmiin Jääts
16.07.2014
TN
Tallinna Saksa Gümnaasium
pallivise
600m jooks
97
Mete Rooma
19.05.2014
TN
Tallinna Mustamäe Gümnaasium
pallivise
600m jooks
98
Nora Rooma
19.05.2012
TN
Tallinna Mustamäe Gümnaasium
pallivise
600m jooks
99
Eliise Merilüla
11.11.2011
TV
Tallinna Nõmme Põhikool
pallivise
100
Mathilde Nurmsalu
12.01.2012
TN
Tallinna Nõmme Põhikool
pallivise
600m jooks
101
Kaisa Mansberg
22.09.2010
TV
Tallinna Nõmme Põhikool
Kettaheide
pallivise
102
Anna Marleen Meos
18.05.2010
TV
Tallinna Nõmme Põhikool
pallivise
103
Elenora Roht
01.09.2010
TV
Tallinna Nõmme Põhikool
pallivise
600m jooks
104
Liisa Kivisto
23.11.2011
TV
Tallinna 21. Kool
Kettaheide
pallivise
600m jooks
105
Jaroslav Šapovalov
31.08.2012
PN
Lasnamäe Gümnaasium
1000m jooks
106
Loore-Liis Viidik
04.06.2010
TV
Kadrioru Saksa Gümnaasium
600m jooks
107
Mette Marii Pain
24.09.2010
TV
Jakob Westholmi Gümnaasium
Kettaheide
pallivise
600m jooks
108
Robin Randala
22.09.2010
PV
Emili Kool
1000m jooks
109
Maddox Micalizzi
16.10.2013
PN
Emili Kool
pallivise
1000m jooks
110
Chiara Micalizzi
28.10.2015
TN
Emili Kool
pallivise
600m jooks
111
Karl Markus Kukk
20.01.2012
PN
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Kettaheide
pallivise
1000m jooks
112
Gerda Aavik
08.12.2011
TV
Tallinna 21. Kool
pallivise
600m jooks
113
Pelle Pällin
06.04.2010
PV
Vanalinna Hariduskolleegium
Kettaheide
pallivise
114
Liisa Vilu
05.05.2010
TV
Rocca al Mare Kool
Kettaheide
pallivise
600m jooks
115
Friida Aavik
28.06.2010
TV
Tallinna 21. Kool
Kettaheide
pallivise
116
Kristelle Lootus
28.01.2010
TV
Pelgulinna Gümnaasium
Kettaheide
117
Konrad Järvemets
11.06.2012
PN
Tallinna Ühisgümnaasium
Kettaheide
pallivise
118
Arina Tsatšurina
07.07.2011
TV
Lasnamäe Vene Gümnaasium
Kettaheide
pallivise
600m jooks
119
Nicole Mironova
06.04.2011
TV
Lasnamäe Vene Gümnaasium
Kettaheide
120
Arina Tatatintseva
06.01.2010
TV
Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
600m jooks
121
Konrad Kruuse
01.01.2010
PV
Tallinna 21. Kool
Kettaheide
pallivise
122
Madli Heinmaa
08.04.2011
TV
Jakob Westholmi Gümnaasium
Kettaheide
pallivise
600m jooks
123
Laureen Lifländer
08.12.2010
TV
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Kettaheide
pallivise
124
Stefan Sillang
11.08.2013
PN
Tallinna 21. Kool
pallivise
1000m jooks
125
Meribel Tamm
02.02.2010
TV
Pirita Majandusgümnaasium
pallivise
126
Karoliina Arulepp
01.12.2011
TV
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Kettaheide
pallivise
600m jooks
127
Raico Rosenfeld
20.01.2010
PV
Tallinna Järveotsa Gümnaasium
Kettaheide
pallivise
1000m jooks
128
Angelina Kuzmina
28.04.2012
TN
Tallinna Järveotsa Gümnaasium
pallivise
129
Maria Toplaan
20.01.2012
TN
Gustav Adolfi Gümnaasium
pallivise
600m jooks
130
Polina Zguro
06.07.2012
TN
Tallinna Järveotsa Gümnaasium
pallivise
600m jooks
131
Helmi Vahter
08.04.2012
TN
Tallinna Õismäe Gümnaasium
pallivise
600m jooks
132
Välek Rambak-Krull
14.01.2010
PV
Tallinna Tehnikagümnaasium
Kettaheide
133
Kretlin Kütt
10.08.2013
TN
Tallinna Kristiine Gümnaasium
pallivise
600m jooks
134
Sofia Suprun
12.01.2010
TV
Lasnamäe Gümnaasium
Kettaheide
pallivise
600m jooks
135
Otto Varik
27.05.2013
PN
Tallinna Reaalkool
pallivise
136
Lenne Hunt
18.09.2012
TN
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
pallivise
600m jooks
137
Mirtel Randma
30.08.2010
TV
Tallinna Kristiine Gümnaasium
600m jooks
138
Sebastian Vahuri
01.05.2013
PN
Tallinna Kesklinna Põhikool
pallivise
1000m jooks
139
Ronaldo Kütt
29.12.2013
PN
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
pallivise
1000m jooks
140
Mia Marii Soop
18.08.2011
TV
Emili Kool
pallivise
600m jooks
141
Hans Tarto
28.12.2011
PV
Tallinna Pääsküla Kool
Kettaheide
pallivise
142
Andreas Käämer
08.10.2011
PV
Tallinna Pääsküla Kool
Kettaheide
pallivise
143
Jakob Uudmäe
11.06.2013
PN
Hiiu Kool
pallivise
144
Rasmus Randla
23.05.2012
PN
Tallinna Pääsküla Kool
Kettaheide
pallivise
1000m jooks
145
Sarah Kilk
11.01.2012
TN
Rocca al Mare Kool
pallivise
600m jooks
146
Mihail Costa
05.09.2011
PV
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
Kettaheide
pallivise
1000m jooks
147
Karol Kivi
24.05.2010
PV
Jakob Westholmi Gümnaasium
Kettaheide
pallivise
1000m jooks
148
Heti Hinrikus
18.04.2010
TV
Tallinna 21. Kool
600m jooks
149
Annaliisa Aren
12.07.2011
TV
Tallinna Muusika- ja Balletikool
Kettaheide
pallivise
600m jooks
150
Eliise Purje
06.07.2013
TN
Gustav Adolfi Gümnaasium
pallivise
600m jooks
151
Art Aleksander Tatter
18.02.2014
PN
Tallinna Reaalkool
Kettaheide
pallivise