Tallinna TV 10 OS võistleja registreerimine

Korraldaja: Tallinna Kalevi Kergejõustikukool
Võistlussarja info: https://kalevkjk.ee/tallinna-tv-10-olumpiastarti/
Registreerimistähtaeg: hiljemalt 1 päev enne võistlust kella 15:00-ks
Osavõtutasu: 7€ võistleja kohta, tasumine kohapeal sularahas (väljaspoolt Tallinna võistlemine kokkuleppel)

Registreeritud võistlejad

#
Võistleja nimi
Sünnikuupäev
Kool
Vanuseklass
Võistlusala 1
Võistlusala 2
Võistlusala 3
1
Mette Marii Pain
24.09.2010
Jakob Westholmi Gümnaasium
TV
teivashüpe
2
Ricardo Kiisa
28.10.2009
Tallinna Mustamäe Gümnaasium
PV
60m tõkkejooks
kaugushüpe
3
Mirtel Aru
09.07.2009
Tallinna Tehnikagümnaasium
TV
60m tõkkejooks
4
Sandra Amelia Kärber
25.10.2010
Tallinna Tehnikagümnaasium
TV
60m tõkkejooks
5
Johanna Möldre
19.01.2010
Audentese Erakool
TV
60m tõkkejooks
6
Sonia Dias
26.04.2013
Püha Miikaeli Kool
TN
kaugushüpe
7
Liisa Kivisto
23.11.2011
Tallinna 21. Kool
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
8
Anni Saar
22.08.2011
Tallinna Toomkool
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
9
Ramon Lillemaa
09.09.2011
Tallinna Kristiine Gümnaasium
PN
60m tõkkejooks
teivashüpe
10
Märten Jürgenson
13.06.2011
Tallinna Kristiine Gümnaasium
PN
60m tõkkejooks
teivashüpe
11
Nora Rooma
19.05.2012
Tallinna Mustamäe Gümnaasium
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
12
Nora Vosman
04.04.2009
Tallinna Rahumäe Põhikool
TV
60m tõkkejooks
13
Sören Taavid Sikk
18.02.2011
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
PN
60m tõkkejooks
14
Miia Kaasik
15.04.2012
Tallinna Reaalkool
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
15
Enri Saar
13.02.2011
Tallinna Nõmme Põhikool
PN
60m tõkkejooks
16
Lennart Tormi Lember
14.04.2012
Tallinna Nõmme Gümnaasium
PN
60m tõkkejooks
17
Marta -Miia Lestberg
08.01.2009
Tallinna Nõmme Gümnaasium
TV
60m tõkkejooks
18
Kertu Mäll
16.09.2011
Tallinna Rahumäe Põhikool
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
19
Simona Kaljas
13.02.2012
Tallinna Nõmme Põhikool
TN
kaugushüpe
20
Mathilde Nurmsalu
12.01.2012
Tallinna Nõmme Põhikool
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
21
Sass Somelar
01.05.2012
Tallinna Reaalkool
PN
kaugushüpe
22
Iiris Proosväli
17.06.2011
Tallinna Nõmme Põhikool
TN
60m tõkkejooks
23
Eliise Enok
19.01.2011
Tallinna Nõmme Põhikool
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
24
Anette Lepik
13.06.2012
Kadrioru Saksa Gümnaasium
TN
kaugushüpe
25
Henri Kohv
11.06.2011
Tallinna Nõmme Põhikool
PN
60m tõkkejooks
26
Emily Possul
12.04.2012
Tallinna 21. Kool
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
27
Kaisa Jõudvald
20.03.2009
Tallinna Nõmme Põhikool
TV
60m tõkkejooks
28
Samuel Igatt
07.09.2011
Tallinna Nõmme Põhikool
PN
60m tõkkejooks
29
Mairolt Casar
26.04.2011
Tallinna Nõmme Põhikool
PN
60m tõkkejooks
30
Eke Kaur Aavik
18.06.2010
Tallinna Nõmme Põhikool
PV
60m tõkkejooks
kaugushüpe
31
Sten Aljas
03.08.2009
Tallinna Nõmme Põhikool
PV
60m tõkkejooks
kaugushüpe
32
Ulla Tauraite
11.05.2012
Tallinna Prantsuse Lütseum
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
33
Markus Rei
16.07.2009
Tallinna Nõmme Põhikool
PV
kaugushüpe
34
Adele Haavapuu
20.11.2011
Tallinna 21. Kool
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
35
Susanna Ustaal
02.09.2012
Vanalinna Hariduskolleegium
TN
kaugushüpe
36
Mark Andreas Kivistik
07.10.2010
Tallinna Reaalkool
PV
kaugushüpe
37
Paul Henrik Pärtel
02.07.2009
Tallinna Nõmme Gümnaasium
PV
kaugushüpe
38
Liisa Vilu
05.05.2010
Rocca al Mare Kool
TV
teivashüpe
39
Janette Käos
05.01.2012
Rocca al Mare Kool
TN
kaugushüpe
40
Sophia Emily Kaldre
20.07.2009
Tallinna Inglise Kolledž
TV
60m tõkkejooks
teivashüpe
41
Rauno Randloo
06.02.2012
Tallinna Ühisgümnaasium
PN
60m tõkkejooks
42
Rihard Orman
29.06.2010
Tallinna 21. Kool
PV
60m tõkkejooks
kaugushüpe
43
Ksenia Karpenko
15.01.2013
Lasnamäe Gümnaasium
TN
kaugushüpe
44
Liisbet Ormisson
25.04.2013
Tallinna Saksa Gümnaasium
TN
kaugushüpe
45
Kristiina Tamm
27.06.2009
Tallinna Saksa Gümnaasium
TV
60m tõkkejooks
46
Mirtel Mikkor
10.11.2009
Tallinna Saksa Gümnaasium
TV
60m tõkkejooks
47
Liidi Jõemägi
31.05.2009
Tallinna Saksa Gümnaasium
TV
60m tõkkejooks
48
Mari Perli
19.03.2013
Gustav Adolfi Gümnaasium
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
49
Maria Eber
10.07.2011
Tallinna Saksa Gümnaasium
TN
kaugushüpe
50
Elsa Eber
18.11.2013
Tallinna Saksa Gümnaasium
TN
kaugushüpe
51
Helena Volk
16.01.2013
Tallinna Saksa Gümnaasium
TN
kaugushüpe
52
Karl-Oliver Vahtra
17.05.2009
Audentese Erakool
PV
60m tõkkejooks
kaugushüpe
53
Rahel Mikkor
17.06.2013
Tallinna Saksa Gümnaasium
TN
kaugushüpe
54
Mette Urtson
13.06.2011
Tallinna Saksa Gümnaasium
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
55
Marta Müürsepp
11.06.2011
Tallinna Saksa Gümnaasium
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
56
Emilia Sillaste
01.01.2012
Tallinna Saksa Gümnaasium
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
57
Alyssa Aru
21.01.2011
Tallinna Saksa Gümnaasium
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
58
Beti Jõemägi
18.07.2011
Tallinna Saksa Gümnaasium
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
59
Mia Lisette Sauväli
23.12.2012
Tallinna Saksa Gümnaasium
TN
60m tõkkejooks
60
Jääts, Isabel Jasmiin
16.07.2014
Tallinna Saksa Gümnaasium
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
61
Mikael Johan Mõis
21.11.2009
Rocca al Mare Kool
PV
60m tõkkejooks
kaugushüpe
62
Marlon Eigi
04.02.2010
Tallinna Prantsuse Lütseum
PV
60m tõkkejooks
kaugushüpe
63
Anna Mia Atonen
26.06.2009
Tallinna Ühisgümnaasium
TV
60m tõkkejooks
64
Mia Lamp
13.03.2009
Tallinna Ühisgümnaasium
TV
60m tõkkejooks
65
Alise Iecelniece
04.10.2010
Tallinna Inglise Kolledž
TV
60m tõkkejooks
66
Rudolf Martin Arengu
01.11.2011
Tallinna Inglise Kolledž
PN
60m tõkkejooks
67
Aksel Rohtla
25.12.2012
Jakob Westholmi Gümnaasium
PN
60m tõkkejooks
68
Rocco Maastik
20.06.2012
Gustav Adolfi Gümnaasium
PN
60m tõkkejooks
69
Oscar Maastik
20.06.2012
Gustav Adolfi Gümnaasium
PN
60m tõkkejooks
70
Rosalie Trööp
15.06.2012
Tallinna Inglise Kolledž
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
71
Miina Eliisa Laas
24.04.2011
Püha Johannese kool
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
72
Yoko Pärna
15.03.2011
Tallinna 21. Kool
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
73
Liisa Lember
18.12.2011
Tallinna Prantsuse Lütseum
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
74
Mia Kaju
08.07.2014
Tallinna 21. Kool
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
75
Helene Mia Millend
29.08.2013
Tallinna 21. Kool
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
76
Isabel Jasmiin Jääts
16.07.2014
Audentese Erakool
TN
77
Stefani Jürgens
03.03.2012
Tallinna 21. Kool
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
78
Nora Palts
02.01.2012
Tallinna Rahumäe Põhikool
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
79
Ewert Klaar
08.02.2012
Gustav Adolfi Gümnaasium
PN
teivashüpe
80
Annabel Vaabel
12.12.2010
Audentese Erakool
TV
teivashüpe
81
Ivona Maria Jakobson
23.04.2010
Sakala Eragümnaasium
TV
teivashüpe
82
KIARA. SÖÖT
23.02.2012
Jakob Westholmi Gümnaasium
TN
kaugushüpe
83
Lenna Lehtmets
25.02.2011
Audentese Erakool
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
84
Lovise Sehver
18.10.2010
Tallinna 21. Kool
TV
teivashüpe
85
Stefan Võsu
27.01.2011
Tallinna Prantsuse Lütseum
PN
60m tõkkejooks
teivashüpe
86
Arabella Võsu
09.05.2009
Pirita Majandusgümnaasium
TV
60m tõkkejooks
teivashüpe
87
Meloore Tamm
24.10.2009
Audentese Erakool
TV
60m tõkkejooks
teivashüpe
88
Arabella
09.05.2009
Pirita Majandusgümnaasium
TV
60m tõkkejooks
teivashüpe
89
Vanessa vapper
30.08.2010
Merivälja Kool
TV
60m tõkkejooks
90
Säde Marmel Sermat
12.08.2010
Tallinna Ühisgümnaasium
TV
60m tõkkejooks
91
Grete Kulmar
10.02.2009
Tallinna Inglise Kolledž
TV
60m tõkkejooks
teivashüpe
92
Franco Lasn
22.03.2011
Kadrioru Saksa Gümnaasium
PN
60m tõkkejooks
93
Välek Rambak-Krull
14.01.2010
Tallinna Tehnikagümnaasium
PV
60m tõkkejooks
kaugushüpe
94
Villem-Frederik Mellis
28.10.2010
Jakob Westholmi Gümnaasium
PV
60m tõkkejooks
kaugushüpe
95
Timofei Kukushkin
06.04.2010
Avatud Kool
PV
kaugushüpe
96
Leon Kubo
18.09.2013
Tallinna Prantsuse Lütseum
PN
60m tõkkejooks
97
Jakob Avramenko
23.06.2010
Avatud Kool
PV
60m tõkkejooks
kaugushüpe
98
Mihail Costa
05.09.2011
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
PN
60m tõkkejooks
teivashüpe
99
Heti Stella Kisel
21.07.2011
Tallinna Inglise Kolledž
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
100
Karol Kivi
24.05.2010
Jakob Westholmi Gümnaasium
PV
60m tõkkejooks
kaugushüpe
101
JELIZAVETA KURBATOVA
19.02.2012
Tallinna Laagna Gümnaasium
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
102
EVA- LOTA TIISMA
01.10.2009
Jakob Westholmi Gümnaasium
TV
60m tõkkejooks
103
Kwinton Alexander Springer
15.06.2012
Jakob Westholmi Gümnaasium
PN
60m tõkkejooks
104
MIRENNE. VASSUS
26.04.2012
Kadrioru Saksa Gümnaasium
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
105
KIMBRA SÖÖT
26.03.2015
Jakob Westholmi Gümnaasium
TN
kaugushüpe
106
LUISA. MAAMÄGI
09.09.2012
Gustav Adolfi Gümnaasium
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
107
MATILDA. JÜRIMÄE
17.10.2011
Gustav Adolfi Gümnaasium
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
108
MADLI HEINMAA
08.04.2011
Jakob Westholmi Gümnaasium
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
109
KARMELA KÕIV
07.09.2011
Gustav Adolfi Gümnaasium
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
110
Marija Grigorjev
17.03.2013
Lasnamäe Vene Gümnaasium
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
111
Meribel-Liisbeth Maripuu
10.07.2011
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
TN
kaugushüpe
112
Johanna Kangro
10.05.2011
Tallinna Prantsuse Lütseum
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
113
Theodor Filipozzi
10.04.2012
Tallinna Reaalkool
PN
60m tõkkejooks
teivashüpe
114
Valeria Pilipenko
11.08.2009
Tallinna Pae Gümnaasium
TV
60m tõkkejooks
115
Anita Mashicheva
11.06.2012
Tallinna Juudi Kool
TN
kaugushüpe
116
Daniel Inno
17.04.2012
Tallinna Nõmme Gümnaasium
PN
60m tõkkejooks
teivashüpe
117
Alexander Inno
02.06.2009
Tallinna Nõmme Gümnaasium
PV
kaugushüpe
118
Darja Rajevskaja
23.02.2009
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
TV
teivashüpe
119
Kalinda Erin Saar
23.04.2013
Kadrioru Saksa Gümnaasium
TN
kaugushüpe
120
Lisete Uudmäe
19.01.2011
Tallinna Nõmme Gümnaasium
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
121
Hugo Haavapuu
13.05.2009
Tallinna 21. Kool
PV
kaugushüpe
122
Jette Liina Hunt
13.06.2010
Tallinna Mustamäe Gümnaasium
PV
teivashüpe
123
Karl Markus Kukk
20.01.2012
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
PN
60m tõkkejooks
124
Mirtel Kollo
09.04.2010
Jakob Westholmi Gümnaasium
TV
60m tõkkejooks
125
Amelia Marie Kiisk
24.08.2012
Jakob Westholmi Gümnaasium
TN
60m tõkkejooks
kaugushüpe
126
Valter Kuld
01.07.2011
Tallinna 21. Kool
PN
60m tõkkejooks
teivashüpe
127
Elli Arumägi
24.05.2010
Tallinna Kristiine Gümnaasium
TV
60m tõkkejooks