Treener
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Ene Valge 2006 ja vanemad16:15-17:45 Tallinna SH16:15-17:45 Tallinna SHAlates oktoober 17:30-19:00 G.Adolfi Gümn.16:15-17:45 Tallinna SH16:15-17:45 Tallinna SH-
Olga Kovaljova 2006 ja vanemad16:00-18:00 Tallinna SH17:00-19:30 Lasnamäe KJH 16:00-18:00 Tallinna SH17:00-19:30 Lasnamäe KJH 17:00-19:30 Lasnamäe KJH 10:00-12:00 Lasnamäe KJH
Ljubov Krongauz16:30-19:30 Lasnamäe KJH16:40-18:10 Lasnamäe KJH16:30-19:30 Lasnamäe KJH16:40-18:10 Lasnamäe KJH16:30-18:00 Lasnamäe KJH-
Irina Mihhejeva16:00-19:00 Tallinna SH-16:00-19:00 Tallinna SH-16:00-19:00 Tallinna SH-
Tõnu Lepik16:30-18:45 Tallinna SH-16:30-18:45 Tallinna SH-16:30-18:45 Tallinna SH12:00-14:15 Tallinna SH
Vello Palm17:00-19:15 Tallinna SH17:00-19:15 Tallinna SH-17:00-19:15 Tallinna SH17:00-19:15 Tallinna SH-
Harry Seinberg (alustab 15.09)15:00-20:00 Tallinna SH15:00-19:30 Tallinna SH15:00-20:00 Tallinna SH-15:30-19:15 Tallinna SH11:00-13.15 Tallinna SH
Mati Uusmaa15.00-16.30 Tln. Tehnikagümn. (al. oktoober Audentese SH)15:00-16:30 Tln. Tehnikagümn.15.00-16.30 Tln. Tehnikagümn. (al. oktoober Audentese SH)15:00-16:30 Tln. Tehnikagümn.14.00-16:15 Tln. Tehnikagümn.
Kunnar Viisel16:00-17:30 Tallinna SH16:00-17:30 Tallinna SH16:00-17:30 Tallinna SH (alates oktoober 15:00-16:00 Reval-Sport spordisaalis)
Ene Valge 2007 ja nooremad14:45-16:15 Tallinna SH14:45-16:15 Tallinna SH-14:45-16:15 Tallinna SH14:45-16:15 Tallinna SH-
Olga Kovaljova 2007 ja nooremad15:30-17:00 Lasnamäe KJH 15:30-17:00 Lasnamäe KJH 15:30-17:00 Lasnamäe KJH

 

  • ​Sügisel ja kevadel toimuvad meil treeningud ilusa ilma korral staadionil ja spordihalli taga pargis.
  • Eeldatavasti alates oktoobris hakkavad Kunnar ja Ene käima 1x nädalas ka spordisaalis treeningutel. Treener täpsustab kuupäeva üle.

Treenerite rühma vanused ning õpetamise keel:

  • Ene Valge – alates 7. aastased lapsed, eesti k. (üldkehaline ettevalmistus, mänguline; vanema rühmaga kõik alad)
  • Kunnar Viisel – alates 7-9. aastased lapsed, eesti k. (üldkehaline ettevalmistus, mänguline + kergejõustiku alused)
  • Ljubov Krongauz – alates 7-12. aastased lapsed, vene k. (üldkehaline ettevalmistus + kergejõustiku alused + teised alad)
  • Irina Mihhejeva – alates 7-12. aastased lapsed, eesti ja vene k. (üldkehaline ettevalmistus, mänguline + kergejõustiku alused)
  • Olga Kovaljova – alates 10. aastased noored, vene k. (keskmaajooks, mitmevõistlus + teised alad)
  • Mati Uusmaa – alates 10. aastased noored, eesti k. (keskmaajooks, odavise, mitmevõistlus + teised alad)
  • Tõnu Lepik – alates 12. aastased noored, eesti k. (hüppealad, sprint)
  • Vello Palm – alates 12. aastased noored, eesti k. (heitealad)
  • Harry Seinberg – alates 12. aastased noored, eesti k. (hüppealad, sprint, tõkkejooks)

Lisainformatsioon treenerite kohta – Kergejõustikukooli treenerid