Treener
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Marika Kookla (5-6.a)
16:00-17:00 Tallinna SH
16:00-17:00 Südalinna gümn. spordisaal
Marika Kookla (7-9.a)
17:00-18:30 Tallinna SH
15:30-17:00 Tallinna SH
15:30-17:00 Tallinna SH
Kunnar Viisel (7-9.a)
16:00-17:30 Tallinna SH
16:00-17:30 Tallinna SH
16:00-17:30 Tallinna SH (alates okt. Reval sport 15:00-16:00)
Irina Mihhejeva (7-12.a)
16:00-17:30 Tallinna SH
16:00-17:30 Tallinna SH
16:00-17:30 Tallinna SH
Maria Leosk (7-12.a)
16:00-17:30 Tallinna SH
16:00-17:30 Tallinna SH
16:00-17:30 Tallinna SH
Ene Valge (7-12.a)
14:45-16:15 Tallinna SH
14:45-16:15 Tallinna SH
14:45-16:15 Tallinna SH
14:45-16:15 Tallinna SH
Ene Valge (13.a ja vanemad)
16:15-17:45 Tallinna SH
16:15-17:45 Tallinna SH
Alates oktoober 17:30-19:00 G.Adolfi Gümn.
16:15-17:45 Tallinna SH
16:15-17:45 Tallinna SH
Rebecca Lamberg (10-13.a)
15:30-17:00 Tallinna SH
15:30-17:00 Tallinna SH
15:30-17:00 Tallinna SH
Ljubov Krongauz (7-12.a)
16:30-19:30 Lasnamäe KJH
16:40-18:10 Lasnamäe KJH
16:30-19:30 Lasnamäe KJH
16:40-18:10 Lasnamäe KJH
16:30-18:00 Lasnamäe KJH
Olga Kovaljova (10-13.a)
15:30-17:00 Lasnamäe KJH
15:30-17:00 Lasnamäe KJH
15:30-17:00 Lasnamäe KJH
Olga Kovaljova (14.a ja vanemad)
16:00-19:00 Tallinna SH
17:00-19:30 Lasnamäe KJH
16:00-19:00 Tallinna SH
17:00-19:00 Lasnamäe KJH
17:00-18:30 Lasnamäe KJH
10:00-12:30 Lasnamäe KJH
Tõnu Lepik
16:30-18:45 Tallinna SH
16:30-18:45 Tallinna SH
16:30-18:45 Tallinna SH
12:00-14:15 Tallinna SH
Vello Palm
17:00-19:15 Tallinna SH
17:00-19:15 Tallinna SH
17:00-19:15 Tallinna SH
17:00-19:15 Tallinna SH
Harry Seinberg
15:00-19:30 Tallinna SH
15:30-19:30 Tallinna SH
15:00-19:30 Tallinna SH
15:30-18:45 Tallinna SH
10:00-11:30 Südalinna Gümn. spordisaal, 11:30-13.15 Tallinna SH
Mati Uusmaa
15:00-16.30 Tln. Tehnikagümn. (al. oktoober Audentese SH)
15:00-16:30 Tln. Tehnikagümn.
15:00-16.30 Tln. Tehnikagümn. (al. oktoober Audentese SH)
15:00-16:30 Tln. Tehnikagümn.
14.00-16:15 Tln. Tehnikagümn.
Sulev Lepik
17:30-19:00 Tallinna SH
17:30-19:00 Tallinna SH
17:30-19:00 Tallinna SH

Treenerite rühma vanused ning õpetamise keel:

  • Marika Kookla– alates 5. aastased lapsed, eesti k. (eelkooliealistele mänguline treening; üldkehaline ettevalmistus, mänguline + kergejõustiku alused)
  • Maria Leosk – alates 7-12. aastased lapsed, vene ja eesti k. (üldkehaline ettevalmistus, mänguline; vanema rühmaga kõik alad)
  • Ene Valge – alates 7. aastased lapsed, eesti k. (üldkehaline ettevalmistus, mänguline; vanema rühmaga kõik alad)
  • Kunnar Viisel – alates 7-9. aastased lapsed, eesti k. (üldkehaline ettevalmistus, mänguline + kergejõustiku alused)
  • Ljubov Krongauz – alates 7-12. aastased lapsed, vene k. (üldkehaline ettevalmistus + kergejõustiku alused + teised alad)
  • Irina Mihhejeva – alates 7-12. aastased lapsed, vene k. (üldkehaline ettevalmistus, mänguline + kergejõustiku alused)
  • Rebecca Lamberg – alates 10-13. aastased lapsed, eesti k. (üldkehaline ettevalmistus + kergejõustiku alused + teised alad)
  • Olga Kovaljova – alates 10. aastased noored, vene k. (keskmaajooks, mitmevõistlus + teised alad)
  • Mati Uusmaa – alates 7. aastased noored, eesti k. (keskmaajooks, odavise, mitmevõistlus + teised alad)
  • Tõnu Lepik – alates 12. aastased noored, eesti k. (hüppealad, sprint)
  • Vello Palm – alates 12. aastased noored, eesti k. (heitealad)
  • Harry Seinberg – alates 12. aastased noored, eesti k. (hüppealad, sprint, tõkkejooks)

Lisainformatsioon treenerite kohta – Kergejõustikukooli treenerid

Lisa kommentaar