Rebecca Lamberg
Abitreener (kehakultuuri magistrant)

Treeningud Tallinna Spordihallis 10-13. aastaste lastega.

  • Tel.: +372 538 722 90
  • E-mail: rebecca@kalevkjk.ee
  • Suhtluskeel: eesti
TelefonE-mail
Marika Kookla
Abitreener (liikumisharrastus EKR3)

Ettevalmistavad treeningud Tallinna Spordihallis 5-9. aastaste lastega.

  • Tel. : +372 561 508 60
  • E-mail: marika@kalevkjk.ee
  • Suhtluskeel: eesti
TelefonE-mail
Kunnar Erich Viisel
Abitreener (kehakultuuri tudeng)

Ettevalmistavad treeningud Tallinna Spordihallis 7-9. aastaste lastega.

  • Tel. : +372 551 48 79
  • E-mail: kunnar@kalevkjk.ee
  • Suhtluskeel: eesti
TelefonE-mail
Irina Mihhejeva
Treener (EKR5)

Ettevalmistavad treeningud Tallinna Spordihallis 7-12. aastaste lastega.

  • Tel. : +372 565 684 99
  • E-mail: irina@kalevkjk.ee
  • Suhtluskeel: vene
TelefonE-mail
Maria Leosk
Treener (EKR5)

Ettevalmistavad treeningud Tallinna Spordihallis 7-12. aastaste lastega.

  • Tel. : +372 55611839
  • E-mail: maria@kalevkjk.ee
  • Suhtluskeel: vene ja eesti
TelefonE-mail
Sulev Lepik
Treener (EKR5)

Odaviske suunitlusega treeningud Tallinna Spordihallis alates 12. aastaste lastega.

  • Tel. : +372 564 69 463
  • E-mail: sulev@kalevkjk.ee
  • Suhtluskeel: eesti ja vene
TelefonE-mail
Ene Valge
Treener (EKR5)

Ettevalmistavad ja võistlustreeningud Tallinna Spordihallis alates alates 7. aastaste lastega.

  • Tel. : +372 564 602 34
  • E-mail: ene@kalevkjk.ee
  • Suhtluskeel: eesti
TelefonE-mail
Mati Uusmaa
Treener (EKR5)

Ettevalmistavad ja võistlustreeningud Tallinna Tehnikagümnaasiumis (Mustamäel) alates alates 7. aastaste lastega.

  • Tel. : +372 580 346 34
  • E-mail: mati@kalevkjk.ee
  • Suhtluskeel: eesti
TelefonE-mail
Olga Kovaljova
Treener (EKR5)

Ettevalmistavad ja võistlustreeningud Lasnamäe Kergejõustikuhallis alates alates 10. aastaste lastega.

  • Tel. : +372 555 952 63
  • E-mail: olga@kalevkjk.ee
  • Suhtluskeel: vene
TelefonE-mail
Ljubov Krongauz
Treener (EKR5)

Ettevalmistavad treeningud Lasnamäe Kergejõustikuhallis alates alates 7-12. aastaste lastega.

  • Tel. : +372 509 89 87
  • E-mail: ljubov@kalevkjk.ee
  • Suhtluskeel: vene
TelefonE-mail
Harry Seinberg
Meistertreener (EKR7)

Võistlustreeningud Tallinna Spordihallis alates alates 13. aastaste lastega.

  • Tel. : +372 535 405 54
  • E-mail: harry@kalevkjk.ee
  • Suhtluskeel: eesti
TelefonE-mail
Tõnu Lepik
Treener (EKR5)

Võistlustreeningud Tallinna Spordihallis alates alates 13. aastaste lastega.

  • Tel. : +372 505 21 43
  • E-mail: tonu@kalevkjk.ee
  • Suhtluskeel: eesti
TelefonE-mail
Vello Palm
Meistertreener (EKR7)

Heite suunitlustega võistlustreeningud Tallinna Spordihallis alates alates 13. aastaste lastega.

  • Tel. : +372 515 96 36
  • E-mail: kjk@kalevkjk.ee
  • Suhtluskeel: eesti
TelefonE-mail

Lisa kommentaar