Treenerid

Sulev Lepik
Treener EKR 5
•Mob : +372 56469463
•Email: sulev@kalevkjk.ee
•Treeningud alates 12. aastaste noortega, kes on huvitatud odaviskest. Treeningpaikadeks Tallinna Spordihall ja muud asukohad.
Kunnar Erich Viisel
Abitreener (õpib TLÜ-s kehakultuuri)
•Mob : +372 5514879
•Email: kunnar@kalevkjk.ee
•Treeningud Tallinna Spordihallis 7-9. aastaste noortega.
•Eesti meister U23 odaviskes 2020, tegevsportlane
Irina Mihhejeva
Treener (EKR 5)
•Mob : +372 56568499
•Email: irina@kalevkjk.ee
•Treeningud Tallinna Spordihallis 7-12. aastaste noortega.
Ene Valge
Treener (EKR 5)
•Mob : +372 56460234
•Email: ene@kalevkjk.ee
•Treeningud Tallinna Spordihallis alates 7. aastaste noortega.
Maria Leosk (lapsehoolduspuhkusel)
Treener (EKR 5)

•Mob : +372 55611839
•Email: maria@kalevkjk.ee
•Treeningud 7-12. aastastele noortele Tallinna Spordihallis. Suhtlemine nii eesti kui ka vene keeles.
Vello Palm
Meistertreener (EKR 7)
•Mob : +372 5159636
•Email: kjk@kalevkjk.ee
•Treeningud alates 12. aastaste poistega Tallinna spordihallis, kes huvitatud kuulitõukest ja kettaheitest. Treeninguajad kokkuleppel treeneriga.
Mati Uusmaa
Treener (EKR 5)
•Mob : +372 58034634
•Email: mati@kalevkjk.ee
•Treeningud alates 10. aastaste noortega Audentese Spordihallis ja Tallinna Tehnikagümnaasiumi võimlas.
Olga Kovaljova
Treener (EKR 5)
•Mob : +372 55595263
•Email: olga@kalevkjk.ee
•Treeningud alates 10. aastate noortega vene keeles Lasnamäe kergejõustikuhallis.
Ljubov Krongauz
Treener (EKR 5)
•Mob : +372 5098987
•Email: ljubov@kalevkjk.ee
•Treeningud 7-12.aastaste vene noortega Lasnamäe Kergejõustikuhallis.
Tõnu Lepik
Treener (EKR 5)
•Mob : +372 5052143
•Email: tonu@kalevkjk.ee
•Treeningud alates12. aastaste hüppeid ja sprinti harrastada soovivate noortega Tallinna Spordihallis.
Harry Seinberg
Meistertreener (EKR 7)
•Mob : +372 53540554
•Email: harry@kalevkjk.ee
•Treeningud alates 12. aastaste noortega ja vanemate kergejõustikuhuvilistega Tallinna Spordihallis.

VÕTAME TÖÖLE

Kergejõustikukool võtab tööle treenereid ja üliõpilasi, kes soovivad treeneritööd proovida. Teavet tingimuste kohta saab Kergejõustikukooli telefoni 537 80 667 teel või e-postiaadressil kjk@kalevkjk.ee.