Treenerid

Harry Seinberg
Treener (EKR 7)
•Mob : +372 53540554
•Email: harry@kalevkjk.ee
•Treeningud alates 12. aastaste noortega ja vanemate kergejõustikuhuvilistega Tallinna Spordihallis.
Tõnu Lepik
Treener (EKR 5)
•Mob : +372 5052143
•Email: tonu@kalevkjk.ee
•Treeningud alates12. aastaste hüppeid ja sprinti harrastada soovivate noortega Tallinna Spordihallis.
Ljubov Krongauz
Treener (EKR 5)
•Mob : +372 5098987
•Email: ljubov@kalevkjk.ee
•Treeningud 7-12.aastaste vene noortega Lasnamäe Kergejõustikuhallis.
Olga Kovaljova
Treener (EKR 5)
•Mob : +372 55595263
•Email: olga@kalevkjk.ee
•Treeningud alates 12. aastate noortega vene keeles Lasnamäe kergejõustikuhallis.
Mati Uusmaa
Treener (EKR 5)
•Mob : +372 58034634
•Email: mati@kalevkjk.ee
•Treeningud alates 10. aastaste noortega Audentese Spordihallis ja Tallinna Tehnikagümnaasiumi võimlas.
Vello Palm
Treener (EKR 7)
•Mob : +372 5159636
•Email: kjk@kalevkjk.ee
•Treeningud alates 12. aastaste poistega Tallinna spordihallis, kes huvitatud kuulitõukest ja kettaheitest. Treeninguajad kokkuleppel treeneriga.
Maria Leosk (lapsehoolduspuhkusel)
Treener (EKR 5)

•Mob : +372 55611839
•Email: maria@kalevkjk.ee
•Treeningud 7-12. aastastele noortele Tallinna Spordihallis. Suhtlemine nii eesti kui ka vene keeles.
Ene Valge
Treener (EKR 5)
•Mob : +372 56460234
•Email: ene@kalevkjk.ee
•Treeningud Tallinna Spordihallis alates 7. aastaste noortega.
Kristine Noodla
Treener
•Mob : +372 53467651
•Email: kristine@kalevkjk.ee
•Treeningud Tallinna Spordihallis 7-9. aastaste noortega.
Irina Mihhejeva
Treener (EKR 5)
•Mob : +372 56568499
•Email: irina@kalevkjk.ee
•Treeningud Tallinna Spordihallis 7-12.aastaste noortega.
Hardi Madi
Treener
•Mob : +372 53499255
•Email: hardi@kalevkjk.ee
•Treeningud Tallinna Spordihallis 10-13.aastaste noortega.

Kergejõustikukooli meiliaadress kjk@kalevkjk.ee

 

VÕTAME TÖÖLE

Kergejõustikukool võtab tööle treenereid ja üliõpilasi, kes soovivad treeneritööd proovida. Teavet tingimuste kohta saab Kergejõustikukooli telefoni 52 650 78 teel või e-postiaadressil kjk@kalevkjk.ee.