Raamat “Tallinna Kalevi Kergejõustikukool 60”

20.00

Kategooria:
Kirjeldus

Kirjeldus

Meie koolil täitus 2019. aastal 60-s tegutsemisaasta. Selle pika aja kokkuvõtteks on valminud raamat “Tallinna Kalevi Kergejõustikukool 60”, mis kajastab kooli treenereid ja õpilasi aastatel 1959-2019. Raamatust leiab ohtralt pildimaterjali, mida ilmestavad treenereid ja sportlaseid kirjeldavad tekstid. Kindlasti aitab raamat esile kutsuda toredaid mälestusi endises õpilastes ja treenerites. Head lugemist!

“Fotoalbum, Tallinna Kalevi Kergejõustikukool 60 toob sümpaatselt hästi esile kalevlaste panuse oma spordiajaloo jäädvustamisel ja lugupidaval suhtimisel treenerite ning spordijuhtide tegemistesse. Tunnustus koostajatele!”

– Mart Siimann, poliitik ja Kalevi esimees 1996-2001

 

“Fotoablum Tallinna Kalevi Kergejõustikukoolist läbi aegade on huvitav, palju äratundmisrõõmu ja uusi avastusi pakkuv trükis. Meenutas paljusid, kellega on aegade jooksul kohtutud, veel rohkem aga rõõmustatud nende saavutuste ja võitude üle. Tänud tegijatele!”

– Tiit Raukas, spordisõber ja ettevõtja

 

“Et meedias ei ole kombeks taolisi albumeid arvustada, siis ütle ise mõne sõna. Minu meelest on see kahe koostaja kokkupandud teos suurepärane. Loomulikult ei välista ma kujunduses ja sisu osas teiste kaasalöönute osa. Aga minu kogemuse põhjal jääb põhikoorem ja mure koostajate õlgadele.

Olen albumit juba kolm korda läbi lehitsenud ja jään veel lehitsema. Keskmises osas leiab hulgaliselt end Eesti spordiajaloosse kirjutanud nimesid, kellega ma üsna lähedalt kokku olen puutunud.

Veel koosstajate kiituseks. Väga hea on teksti ja fotode tasakaal!”

– Jaan Rannap, endine sportlane ja lastekirjanik