Tallinna SS Kalev Kergejõustikukool korraldab jõuluvõistluse 9.detsembril Tallinna Spordihallis. Võistluse ajakava saab vaadata ja alla laadida siit: Ajakava

 

Üleskutse lapsevanematele!

Kergejõustikukool teeb ettepaneku üheskoos katta jõuluvõistlusel laud, et koos maiustades lastele kaasa elada. Kui kellelgi on soov omatehtud küpsetisi (piparkooke, kringlit, küpsiseid, kooki) pakkuda ka teistele, siis olete rõõmuga oodatud need ühisele lauala asetama.

Oma soovist panustada jõuluvõistluse lauda palume teada anda meiliaadressil kjk@kalevkjk.ee hiljemalt kolmapäeva (07.12) õhtuks.

 

Lisainformatsioon varustuse kohta!

Head lapsevanemad, kes ei ole veel Kergejõustikukooli varustust seotanud, siis jõuate seda teha veel enne Jõuluvõistlust.  Varustusega saab tutvuda teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval kell 13:30-17:00 spordihalli taga asuvas Kalevi Tenniseklubi majas (Herne 28). Oleme kohal ka muudel päevad ja aegadel, kuid sellisel juhul palume ette helistada, et veenduda meie kohalolekus.

Jõuluvõistluse ajal oleme varustusega ka Spordihallis ning ka seal on võimalik varustust proovida ja soetada!

NB! Väiksemad numbrid (alates XS -YXS) on saadaval ainult näidistena proovimiseks. Tellimine võtab olenevalt laoseisust aega 1-4 nädalat. Rohkem informatsiooni – http://tallinnakalev.ee/e-pood/

varustuse-muugiplakat6