Uudised

veebruar 11, 2019

Tallinna noorte MV-lt 9 medalit!

06-07.02 toimusid Lasnamäe KJH Tallinna noorte MV, kus meie kooli õpilased võitsid kokku 9 medalit. Soovime õnne sportlastele ja treeneritele!

Tulemused on järgnevad:

P U14      
3 Kauko Georg Laas kõrgushüpe 1.40
4 Kauko Georg Laas kaugushüpe 4.41
5 Tiit Kivvistik 600m 1.48,63
5 Rico Blok kuulitõuge 7.55
5 Timofei Slitenko 200m 28,79
8 Timofii Slitenko 600m 1.50,97
9 Rico Soots kaugushüpe 4.09
10 Uku Märten Vaikmaa 600m 1.51,92
11 Erik Savtšuk 600m 1.52,38
11 Erik Savtšuk 200m 30,41
12 Uku Märten Vaikmaa 60m 9,19
12 Rico Soots 600m 1.52,50
13 Rico Soots 60m 9,30
13 Mihkel Heinmaa 600m 1.53,28
13 Rico Soots 200m 30,52
14 Uku Märten Vaikmaa 200m 30,99
15 Ivan Vnukov 200m 31,21
17 Artjom Aleksandrov 200m 31,46

 

T U14
1 Anna Gordienko 60m 8,31
1 Anna Gordienko 200m 27,56
1 Valeria Smirnova kõrgushüpe 1.45
3 Karina Brinzei kaugushüpe 4.72
4 Valeria Smirnova kaugushüpe 4.64
4 Lenna Ilves kõrgushüpe 1.40
5 Greta Linda Pässa 60m 8,76
6 Jolanta Petraitis 60m tj 10,39
8 Karina Brinzei 60m 8,85
8 Valeria Smirnova 60m tj 10,49
9 Aleksandra Stovbina 600m 2.06,66
9 Lenna Ilves kaugushüpe 4.09
9 Eliise Eesmaa kuulitõuge 6.82
10 Valeria Smirnova 60m 8,89
10 Karina Brinzei 200m 29,45
11 Greta Linda Pässa kaugushüpe 4.04
14 Margaret Kivikas 600m 2.14,43
14 Jolanta Petraitis 200m 30,83
15 Jolanta Petraitis 60m 9,14
16 Greta Paulus 60m 9,16
17 Helerin Türk kaugushüpe 3.68
21 Grete Barot 200m 31,51
22 Triinu Jõesaar 60m 9,35
23 Grete Barot 60m 9,48
23 Valeria Smirnova 200m 31,88
24 Helerin Türk 60m 9,61
26 Helenrin Türk 200m 33,16
28 Arina Borodaeva 200m 33,58
30 Sofia Orlova 60m 9,99
35 Sofija Zelentsova 200m 36,70

 

P U16
1 Igor Sokolov kolmikhüpe 11.32
2 Igor Sokolov kaugushüpe 5.76
2 Valter Eric Viisel 60m tj 9,44
4 Igor Sokolov 60m 7,83
4 Artjom Tšitšerin 600m 1.40,52
5 Christopher Väinola 600m 1.43,61
6 Reimond Hüvonen kuulitõuge 11.73
7 Valter Eric Viisel 200m 25,88
8 Patrick Püssa 600m 1.47,09
9 Rafael Müürisepp 600m 1.47,19
11 Patrick Püssa 60m 8,17
13 Henri Palgi 60m 8,19
13 Lui Hendrik Lindpere 200m 26,92
14 Lui Hendrik Lindpere 60m 8,22
14 Patrick Pässa 200m 27,02
17 Henri Palgi 200m 27,57
30 Kirill Griškun 200m 29,31
35 Roger Kuura 60m 9,28

 

T U16
3 Mia Lisett Meringo 600m 1.51,25
4 Kirke Talviste kõrgushüpe 1.55
8 Amelia Griškun 600m 1.56,11
9 Mia Tare Vahi kõrgushüpe 1.45
12 Mia Tiare Vahi kaugushüpe 4.45
14 Aleksandra Kadeikina 600m 2.04,12
17 Katja Gnutova 60m 9,00
19 Anita Lehestik 60m 9,04
20 Katja Gnutova kaugushüpe 4.16
21 Katja Gnutova 200m 30,41
23 Anita Lehestik 200m 30,76
27 Anastasia Nikiforova 200m 31,56
28 Amelia Griškun 200m 31,92

Tõnu Lepiku õpilase Valeria stiilinäide: