Nädalavahetusel toimusid Lasnamäe KJH-s Rahvusvaheline mitmevõistlus ja Eesti talvised mitmevõistluse meistrivõistlused. Meeste arvestuses võistlesid Toomas Suurvälja õpilased Rasmus Roosleht ja Karl-Uljas Mölder. Karli pidi võistluse avapäeva järel katkestama seganud põlvevigastuse tõttu. Rasmus lõpetas võistluse 5671 punktiga ning see andis üldarvestuses 7. koha ning Eesti MV arvestuses 3. kohta ning U23 Eesti MV arvestused 1. koha! Palju õnne sportlasele ja treenerile.

Võistlus alustas Rasmus väga hea hooga. Uus isiklik rekord 60m meetri jooksus (rekordiparandus 0,13 sekundit) ja kaugushüppes (2cm). Ühel trumpalal kuulitõukes segas randmevigastus ning kahe ebaõnnestunud tõuke järel sai Rasmus kirja keskpärase 14.83. Uus rekord sündis aga teivashüppes ning 1000m jooksus. 60m tõkkejooksus jäi isiklikust rekordist puudu 0,01 sekundit, tulemus mis joostud nädal aega varem.

Rasmuse üksikalade tulemused – 7.05 (PB), 6.92 (PB), 14.83, 1.94, 8.27, 4.63 (PB), 2:49.66 (PB)

Fotod: EKJL Facebook (M. Mumm)