Eelmisel nädalalõpul toimusid Kadriorus stadionil U20 Euroopa meistrivõistlused. Naiste 4x100m teatejooksu võistkonda teenisid kohad välja Mia Lisett Meringo ja varunaisena Matilda Vitsut. Meestest osales kõrgushüppes wildcardi alusel Albert Beilinson.

Alberti kõrgushüppe kvalifikatsioon toimus neljapäeva (15.07) õhtusel sessioonil. A ja B grupp võistles kõrvuti olevas hüppepaigas ning seega oli hea jälgida mõlema rühma tegemisi. Alberti jaoks algas võistlus kohe, sest algkõrgus oli 2.00m (isiklik rekord 2.03m). See kõrgus alistus esimesel katsel ning jäi ka viimaseks õnnestunud kõrguse ületuseks. Järgmine kõrgus 2.05 oleks tähistanud uut isiklikku rekordit, kuid kahjuks ei tulnud õnnestunud katse välja.

Pühapäeva (18.07) hommikul oli kavas naiste 4x100m teatejooksu kvalifikatsioonvõistlus. Start 10:15, mis suhteliselt varane võistlemiseks. Sellegipoolest tegi eesti naiskond väga hea jooksu, ning parandasid eelmist rahvusrekordit pea 1 sekundiga. Uued numbrid 45,95s (vana rekord 46,80s). Mia, kes ise esimest aastat alles U18 vanuseklassis, jooksis kolmandat vahetust. Naiskonda kuulusid: Anna Maria Millend, Grette-Ly Mäesalu, Mia Lisett Meringo ja Ann Marii Kivikas. Naiskonna kohaks jäi 10.

4x100m rekordjooks (8. rada on eesti naiskond)