Uudised

juuli 20, 2020

Mehed saavutasid Eesti karikavõistlusel 3.koha

Pühapäeval toimusid Kadrioru staadionil Eesti täiskavanute ja noorte karikavõistlused, kus individuaalselt esikohta autasustati toreda karikaga ning lõpuks selgitati välja klubide paremusjärjestus. Ilm oli võistlemiseks ideaalne – mõnusalt soe, tuulevaikne ning igati soosis sportlaseid. Tubli etteaste tegid sportlased meeste arvestuses, kes kokkuvõttes saavutas klubi 3. koha (112p). Naised olid ka väga tublid ning saavutasid kokkuvõttes 5. koha (96p). Noorte arvestuses (kuni U20) saavutasid poisid 7. koha (57p) ning tüdrukut tublima 4. koha (93p). Palju õnne treeneritele ja sportlastele!

Kõik tulemused on leitavat siit – Eesti täiskasvanute ja noorte karikavõistluse tulemused

M Treener
1 Keiso Pedriks 110mtj 14,06 A.Nazarov
3 Dmitri Mosendz kolmikhüpe 15.19 S.Tanaga
3 Kristjan Rosenberg 200m 21,79 A.Arvisto
3 Dmitri Mosendz kaugushüpe 7.24 S.Tanaga
3 Raido Kalbach kuul 15.08 V.Palm
4 Jan Henri Tälli kettaheide 42,58 V.Palm
4 Mikk Meerents kõrgushüpe 1.98 T.Suurväli
6 Deniss Tšernobajev kõrgushüpe 1.95 H.Seinberg
8 Kristo Forsel kaugushüpe 6.50 T.Lepik

 

N
1 Ksenija Balta 100m 11,62 A.Nazarov
1 Annika Teska kõrgushüpe 1.73 H.Seinberg
1 Gerli Israel odavise 51.34 T.Suurväli
1 Anna Maria Orel vasar 64.83  
2 Dane Must 400m 57,97  
2 Kristella Jurkatamm 100mtj 14,22 T.Suurväli
12 Dea Lepik 100m 13,21 H.Seinberg

 

P
2 H.Bammer, J.E.Keldrima, K.Kruusma, J.Lambot 4x100m 46,22  
5 Artjom Tšitšerin 1500m 4.40,62 O.Kovaljova
5 Jaakob Lambot 200m 23,23 H.Seinberg
7 Kert Kruusma kaugushüpe 6.19 H.Seinberg
11 Jaakob Lambot 100m 11,67 H.Seinberg
15 Henry Bammer 200m 23,73 H.Seinberg
16 Jan Erko Keldrima 100m 11,75 H.Seinberg
18 Henry Bammer 100m 11,80 H.Seinberg
28 German Feldbach 100m 12,07 H.Seinberg
36 Erik Johannes Keldrima 100m 12,37 H.Seinberg

 

T
1 Jekaterina Gnutova 400m 1.01,31 T.Lepik
1 Juliana Demeštšenko 400mtj 1.03,87 O.Kovaljova
2 Matilda Vitsut 200m 26,01 T.Lepik
3 Matilda Vitsut 100m 12,57 T.Lepik
3 Valeria Mazeina kuulitõuge 9.81 L.Krongauz
3 Uljana Kotegova kettaheida 33.87 L.Krongauz
10 Annabel Moor kõrgushüpe 1.55 H.Seinberg
15 Jekaterina Gnutova 100m 13,18 T.Lepik
22 Katarina Urm 100m 13,72 H.Seinberg

 

Fotod: EKJL Facebook (M.Mumm)