Nädalavahetusel toimusid Lasnamäe Kergejõustikuhallis Eesti talvised meistrivõistlused. Enne, kui põhisündmuste juurde läheme tahaksin öelda, et Eesti MV-te korraldustase on suurepärane! Areenile oli paigutatud suur ekraan, kust nägi kordusi ja muud põnevat, võitjatega viidi läbi intervjuud areenil ning tujud olid kõigil head. Seega, kes mõtles, et võiks vaatama minna, aga ei käinud, siis järgmine kord kindlasti tasuks kohapeale tulla.

Aga nüüd siis võistluse ja tulemuste juurde. Juhhei! Ksenija Balta tuli Eesti meistriks kaugushüppes! Kuigi talvel väga võistlusplaani ei olnud, siis on tulemus hetke olukorda arvestades rahuldav ning tervis on samuti korras. Suvehooajale saab tugevalt vastu minna. Suurepärase tõkkejooksuga tuli Eesti meistriks Keiso Pedriks, kellel jäi Eesti rekordist puudu vaid 0,02 sekundit. Tegemist on loomulikult Keiso uue isikliku rekordiga (varasem 7,93 aastast 2016). Hõbemedali võitsid Raido Kalbach kuulitõukes, Deniss Tšernobajev kõrgushüppes, Rain Kask kaugushüppes (tegemist oli esimese võistlusega peale mitmeaastast vigastuste pausi) ja Kristella Jurkatamm 60m tõkkejooksus. Pronksmedal võitis naiste kõrgushüppes Annika Teska. Palju õnne!!!

Selle võistlusega sai talvine hooaeg läbi ning hakkab valmistus suveks.