Eesti teatejooksu MV tulemused

Laupäeval sõitsime Tartusse Eesti teatejooksu meistrivõistlustele. Kaasa tegi 30 tublit meie klubi sportlast, kes kõik jooksid ilusti oma distantsi lõpuni.

Kolmevõistluse tulemused

Korraldasime Kalevi staadionil lahtise laste kergejõustiku kolmevõistluse. Osaleda said U10 ja U12 vanuseklassi lapsed. Aladeks olid kõigile jõukohased 60m jooks, kaugushüpe ja pallivise.

TV10 OS IV. etapil tublid tulemused

Suurepärase tulemusega said hakkama Ene Valge õpilased Karmela Kõiv ja Madli Heinmaa, kes tüdrukud nooremas vanuseklassis võitsid 600m jooksus vastavalt teise ja kolmanda koha.

Valter Viisel tuli Balti U20 mitmevõistluse meistriks

Valter Viisel tuli Balti meistriks tulemusega 7116 punktiga, jäädes Euroopa U20 meistrivõistluste normatiivile alla vaid 34 punktiga. Valteril ei õnnestunud avapäeva esimesed kolm ala. Ka teivashüppe tulemus jäi tagasihoidlikuks. Seega on kindlasti normi täitmine eesmärgiks võetud järgmisel võistlusel.

Eesti Murdmaa MV tulemused

Laupäeval (6. mail) toimusid Jõulumäel Eesti Murdmaajooksu meistrivõistlused. Parimad tulemused saavutasid Ene Valge õpilased Karmela Kõiv (T U14 5. koht) ja Ellen Kobin (T U16 4. koht)!

Valter Viisel osales Balti U20 MV-l

Nädalvahetusel sõitis Eesti koondis Balti võistkondlikule meistrivõistlusele. Koondises oli Valter Viisel, kes tegi kaasa kaugushüppes ja kõrgushüppes.

Valeria Smirnova võitis Balti MV-l hõbeda

Nädalavahetusel toimusid Valmieras Balti U18 vanuseklassi meistrivõistlused. Olga Kovaljova õpilane Valeria võitis kõrgushüppes tulemusega 1.81m hõbemedali! Palju õnne treenerile ja sportlasele!

Valeria Smirnova võitis naiste kõrgushüppes meistritiitli

Nädalavahetusel toimusid Eesti talvised meistrivõistlused kergejõustikus. Parima tulemuse püstitas Olga õpilane Valeria, kes võitis naiste kõrgushüppes esmakordselt meistritiitli (eelmisel aastal saavutas ta sama tulemusega 2. koha).