Laste sügisvõistluse ajakava 2023

29. septembril korraldame Kalevi staadionil klubi lastele sügisvõistluse. Riietumine ja WC asuvad Kalevi spordimajas. Selga panna sportlikud riided ja kaasa võtta joogipudel.

Kalevi Kergejõustikukooli suvine treeningrühm

Kergejõustik on suvine spordiala! Ootame kõiki kergejõustikuhuvilisi lapsi treeningutele juulis ja augustis. Treeningutel harjutatakse ja õpitakse erinevaid kergejõustikualasid ning tehakse lõbusaid mänge.

Kalamaja päevadel toimus vinge lastejooks

Laupäeval viisime Kalamaja Päevade raames läbi ühe toreda lastejooksu 3-12aastastele. Jooks toimus Kalamaja Põhikooli hoovis ning osavõtjaid oli 400 lapse ringis.

Laste Kergejõustikupäeva fotod

Pühapäeval (7. mail) tähistasime ülemaailmset Laste Kergejõustikupäeva (#KidsAthleticsDay)! Kokku oli kohale tulnud ligi 50 last, kellega koos viisime läbi erinevaid lõbusaid sportlikke mänge ning kergejõustikku tutvustavaid harjutusi.

Kutsume Laste Kergejõustikupäevale

7. mail on ülemaailmne Laste Kergejõustikupäev ja kutsume kõiki spordihuvilisi lapsi seda meiega üheskoos tähistama. Osavõtt on TASUTA!

Jõuluvõistluse ajakava ja 2022 parimad sportlased

Juba 10. detsembril toimub traditsiooniline meie klubi Jõuluvõistlus. Seoses Tallinna Spordihalli remondiga toimub võistlus Lasnamäe Kergejõustikuhallis. Ühtlasi autasustame ka lõppenud 2022 aasta hooaja parimaid sportlaseid. Ootame kõiki kaasa elama ning näeme Jõuluvõistlusel!

Kandideeri Tradehouse noorsportlase stipendiumile

Tradehouse OÜ Noorsportlase Stipendiumile kandideerimine on avatud – jagamisele läheb 20 000 eurot toetusraha Tradehouse Noorsportlase Stipendiumiga jagatakse 2022. aastal juba kümnendat korda välja 20 000 eurot. Stipendiumiga soovib Tradehouse lootustandvate noorte sporditeele hoogu juurde anda ning võimaldada osalemist kohalikel ning rahvusvahelistel võistlustel. Stipendiumile kandideerimine on avatud ning taotlusi saab esitada 24. oktoobrini. Noorsportlase stipendiumile on […]

Lahkus Charles Valmann

Kahjuks peame kurbusega teatama, et 19. septembril lahkus teenekas spordijuht ja Eesti omaaegne odaviske rekordi omanik Charles Vallmann (29.05.1933 – 19.09.2022). Charli (nagu teda kutsuti) juhtis Kergejõustikukooli aastatel 1974-2009, kuulus Eesti Kergejõustikuliidu juhatusse ja oli Eesti Spordiselts Kalev auliige. Ärasaatmine toimub 1. oktoobril kell 13:30 Tallinna Krematooriumi suures saalis (Pärnamäe tee 36). Palutakse lilli ja […]