Meie traditsiooniline Jõuluvõistlus toimus kenasti ning saime autasustatud ka 2021 hooaja parimaid sportlaseid. Soovime tänada kõiki tublisid lapsi, kes treeningutel ikka naerusuiselt osalevad ning võistlusele tulid.

Nagu ikka, oli meil ka seekord rikkalik auhinnalaud, kus võitjad said ise endale valida sobiva kingituse. Oleme seda süsteemi rakendanud nüüd juba 2 aastat ja usume, et ka lastele selline lahendus meeldib.

Teise võistluspäeva lõpetas E vanuseklassi (sh 2011 sündinud ja nooremad) segateatejooks, kus võistlesid omavahel treeningrühmad. Antud teatejooks toimus teist korda alles ning on treeneritele kui ka lapsevanematele põnev vaadata. Kindlasti ka väga lõbus lastele endale, et tekitada tiimi tunnet (mis kergejõustikus tihti puudub).

2021 hooaja parimad sportlased (vasakult): Keiso Pedriks (M), Kunnar Viisel (MU23), Valter Viisel (MU18), Kristi Pappel (NU23), Juliana Demeštšenko (NU20), Mia Lisett Meringo (NU18), Mihkel Heinmaa (PU16), Valeria Smirnova (TU16) ja Ellen Kobin (TU14)
Segateatejooksu võitjad: 1. Ene Valge treeningrühm 2. Ljubov Krongauzi treeningrühm 3. Kunnar Viiseli treeningrühm