Uudised

juuli 1, 2019

Eesti U14 ja U16 MV tulemused

Laupäeval ja pühapäeval peeti noorsportlaste hulgas Eesti meistrivõistlused. Kalevlastest säravaima tulemuse tegi Mati Uusma ja Toomas Suurvälja õpilane Valter Eric Viisel, kes U16 vanuseklassis tuli Eesti meistriks odaviskes (56.06) ja 1500m takistusjooksus (4.59,68). Tüdrukud U14 vanuseklassis näitas kiireid jalgu Ljubov Krongauz õpilane Anna Gordijenko, kes võitis hõbemedali 200m (27,31) ja pronksmedali 100m (13,17) jooksus. Palju õnne treeneritele ja sportlastele!

Vaata kõiki tulemusi – http://ekjl.ee/uudised/u14-ja-u16-vanuseklasside-meistrivoistluste-tulemused-2084

P U14      
5 Uku Märten VAIKMAA 1500m 5.23,72
5 Tymofii SLITENKO 400m 1.03,38
7 Mihkel HEINMAA 800m 2.35,24
8 K.G.Laas, T.Slitenko, E.Savtšuk, U.M.Vaikmaa 4x100m 57,56
8 Tymofii SLITENKO 800m 2.35,67
10 Tiit KIVVISTIK 800m 2.36,75
11 Uku Märten VAIKMAA 800m 2.37,70
12 Erik SAVTŠUK 400m 1.11,64
13 Kauko Georg LAAS 200m tj 32,88
14 Erik SAVTŠUK 800m 2.45,52
18 Kauko Georg LAAS 80m tj 13,97
18 Kauko Georg LAAS kaugushüpe 4.29

 

T U14
2 Anna GORDIJENKO 200m 27,31
3 Anna GORDIJENKO 100m 13,17
5 Valeria SMIRNOVA kaugushüpe 4.76
6 Valeria SMIRNOVA kõrgushüpe 1.51
7 Jolanta PETRAITIS 80m tj 13,56
8 Grete BAROT kõrgushüpe 1.48
11 Aleksandra STOVBINA 1000m 3.34,81
12 Helerin TÜRK kolmikhüpe 8.90
12 Lenna ILVES kõrgushüpe 1.40
13 Valeria SMIRNOVA 100m 14,17
20 Lenna ILVES 200m 30,88
21 Helerin TÜRK kaugushüpe 4.24
21 Aleksandra STOVBINA 600m 1.57,40
25 Lenna ILVES 100m 14,82

 

U14 segateatejooks      
10 V.Smirnova, K.G.Laas, A.Gordijenko, T.Slitenko 100-200-300-400 2.42,30
11 G.Barot, M.Heinmaa, L.Ilves, U.M.Vaikmaa 100-200-300-400 2.52,38

 

P U16      
1 Valter Eric Viisel odavise 56.06?
1 Valter Eric VIISEL 1500m tak. 4.59,68
7 Artjom TŠITŠERIN 800m 2.18,81
8 Roland PIPERAL kettaheide 41.55
11 Roland PIPERAL kuulitõuge 11.94
11 Patric PÄSSA 400m 59,73
12 Reimond HÜVONEN kuulitõuge 11.39
14 Otto Markus JÕERAND kõrgushüpe 1.65
17 Reimond HÜVONEN kettaheide 35.99
21 Henri PALGI kaugushüpe 5.28
22 Patric PÄSSA 200m 26,11
25 Otto Markus JÕERAND 200m 26,35

 

T U16      
8 Mia Lisett MERINGO 200m 26,80
9 Mia Lisett MERINGO 100m 13,13
12 Harriet Helena HABICHT 1500m 5.38,08
13 Jekaterina GNUTOVA 400m 1.06,58
15 Mia Tiare VAHI kõrgushüpe 1.45
16 Amelia GRIŠKUN 300mtj 56,04
18 Jekaterina GNUTOVA 200m 27,94
20 Harriet Helena HABICHT 800m 2.52,25
29 Jekaterina GNUTOVA 100m 13,84
34 Valeria VESELOVA 100m 14,17
34 Valeria VESELOVA 200m 29,17
38 Valeria VESELOVA kaugushüpe 4.40
39 Mia Tiare VAHI kaugushüpe 4.36

 

Fotod: EKJL Facebook (Marko Mumm ja Raul Mee) + erakogu