Valter Viisel tuli Balti U20 mitmevõistluse meistriks

Valter Viisel tuli Balti meistriks tulemusega 7116 punktiga, jäädes Euroopa U20 meistrivõistluste normatiivile alla vaid 34 punktiga. Valteril ei õnnestunud avapäeva esimesed kolm ala. Ka teivashüppe tulemus jäi tagasihoidlikuks. Seega on kindlasti normi täitmine eesmärgiks võetud järgmisel võistlusel.

Kalevi Kergejõustikukooli suvine treeningrühm

Kergejõustik on suvine spordiala! Ootame kõiki kergejõustikuhuvilisi lapsi treeningutele juulis ja augustis. Treeningutel harjutatakse ja õpitakse erinevaid kergejõustikualasid ning tehakse lõbusaid mänge.

Kalamaja päevadel toimus vinge lastejooks

Laupäeval viisime Kalamaja Päevade raames läbi ühe toreda lastejooksu 3-12aastastele. Jooks toimus Kalamaja Põhikooli hoovis ning osavõtjaid oli 400 lapse ringis.

Laste Kergejõustikupäeva fotod

Pühapäeval (7. mail) tähistasime ülemaailmset Laste Kergejõustikupäeva (#KidsAthleticsDay)! Kokku oli kohale tulnud ligi 50 last, kellega koos viisime läbi erinevaid lõbusaid sportlikke mänge ning kergejõustikku tutvustavaid harjutusi.

Eesti Murdmaa MV tulemused

Laupäeval (6. mail) toimusid Jõulumäel Eesti Murdmaajooksu meistrivõistlused. Parimad tulemused saavutasid Ene Valge õpilased Karmela Kõiv (T U14 5. koht) ja Ellen Kobin (T U16 4. koht)!

Kutsume Laste Kergejõustikupäevale

7. mail on ülemaailmne Laste Kergejõustikupäev ja kutsume kõiki spordihuvilisi lapsi seda meiega üheskoos tähistama. Osavõtt on TASUTA!

Valter Viisel osales Balti U20 MV-l

Nädalvahetusel sõitis Eesti koondis Balti võistkondlikule meistrivõistlusele. Koondises oli Valter Viisel, kes tegi kaasa kaugushüppes ja kõrgushüppes.

Valeria Smirnova võitis Balti MV-l hõbeda

Nädalavahetusel toimusid Valmieras Balti U18 vanuseklassi meistrivõistlused. Olga Kovaljova õpilane Valeria võitis kõrgushüppes tulemusega 1.81m hõbemedali! Palju õnne treenerile ja sportlasele!