Selle nädala reedel ja laupäeval (14-15.08) toimusid täiskasvanute Balti meistrivõistlused Valmieras. Antud võistlus võib pidada paljudle sportlastele hooaja lõpuvõistluseks, kuna enne sügiseste treeningute algust on vaja natukene puhata ka ja suuremaid võistluseid enam kavas ei ole.

Eesti koondisesse kuulusid meie klubist 4 sportlast: Keiso Pedriks, Kunnar Viisel, Gerli Israel ja Kristjan Rosenberg (4x400m teatejooks). Kahjuks Mikk Meerents ja Rain Kask vigastuse tõttu ei saanud võistlema minna. Parima koha saavutas Andrei Nazarovi õpilane Keiso Pedriks, kes läbis 110m tõkkejooksu distantsi 14.15 sekundiga ja võitis teise koha! Poodiumile tõusis ka Toomas Suurvälja õpilane Gerli Israel, kes viskas oda 48.95m ja võitis kolmanda koha! Palju õnne sportlastele ja treeneritele!!!

Kokkuvõtvalt saab öelda, et sportlased tegid kesmised tulemused. Keegi meie sportlastest rekordit ei suutnud teha (hooaeg on pikk ka olnud ning nii mõnelgi vasimus sees). Sellegipoolest Eesti koondis kolme riigi kokkuvõttes võitis.