Alustame sügisel uue treeningpaketi kergejõustik/jalgpall pakkumisega. Pakett on mõeldud lastele, kes on aktiivsed ja soovivad lisaks kergejõustikule ka meeskonnaspordiga tegeleda. Selleks pakume nädalas 2x kergejõustiku ja 1x jalgpalli treeningut. Jalgpalli treeningud toimuvad Tallinna Kalevi Jalgpalliklubi treeneri juhendamisel klubi treeningväljakutel, mis asuvad Tallinna Spordihalli taga Kalevi staadionil. Seega on lapsele mugav käia Tallinna Spordihallis kergejõustikus ja Kalevi staadionil jalgpallis, kuna treeningpaigad asuvad lähestikku. Ka lapsevanem on lihtne – kuutasu on üks ning registreerida tuleb ka ainult meie juurde.

Miks jalgpall? Soovime läbi kergejõustiku ja jalgpalli aidata lapsel areneda mitmekülgsemalt ning seeläbi jõuda paremate sportlike tulemusteni. Tihti on kergejõustiku harrastavad lapsed kõige kiiremad oma jalgpallirühmas ning jalgpalli harrastavad lapsed kergejõustikus kestvusjooksudes paremad.

Jalgpalli treeningud toimuvad kolmapäeviti (v.a tüdrukud):

 

Kergejõustiku treeningud toimuvad vastavalt treeningaegadele, mis on leitavad siit – https://kalevkjk.ee/treeningajad. Täpsustuse saamiseks kontakteeruge treeneriga.

 

Registreeri treeningrühma

[Form id=”31″]