Aleksander Tšikini mälestusvõistlused toimusid 8. jaanuaril Tallinna Spordihallis. Võistlus oli osavõtjate rohke, mis on väga positiivne. Kuna väga palju võistluseid ei toimu hetke olukorda arvestades, siis sobis võistlus paljudele sportlastele. Kohale tuldi üle Eesti!

Sel aastal osales umbes 250 sportlast ja võitjad selgusid 26 korral. Võistluspäev algas esmakordselt 3-10aastaste Nordic lastejooksuga, kus osales ligi 100 jooksuhuvilist last. Kõik jooksu lõpetajad said meenemedali ja autasu toetajatelt.

Päeva põhisündmus oli legendaarse treeneri mälestuseks korraldatav kergejõustikuvõistlus, mis toimus tänava 20-ndat korda. Võistlus kulges edukalt, sündis mitmeid häid tulemusi. Kuid kõige säravam tulemus sündis võistluse viimasel alal MU20 600m jooksus, kus Uku-Renek Kronbergs püstitas uue Eesti rekordi tulemusega 1.21,38!

Võistluse eriauhinnad ehk 50€ rahalise preemia parimale mees- ja naissportlasele andis Treeningpartner treener Urmas Randma. Auhinnad võitsid Uku-Renek Kronbergs ja Anna Panenko.

Täname kõiki võistluse toetajaid:

Uku-Renek Kronbergs püstitas uue Eesti rekordi MU20 600m tulemusega 1.21,38