Meil on hea meel kuulda kiidusõnu treeneritelt, kellele meie korraldatud Auhinnavõistlus meeldis! Ka korraldatud laste rahvajooks meeldis osalejatele, keda seekord oli kohale tulnud üle 300!

Aastase pausi järel toimus võistlus renoveeritud Tallinna Kergejõustikuhallis. See oli hallile esimene suurvõistlus ning õnneks pidas tehnika ja hall vastu.

Aleksander Tšikini Auhinnavõistlusele registreeris 240 noorsportlast üle terve Eesti! Kohal olid mitmed eesti paremikku kuuluvad noorsportlased, kes tegid võistlusel häid tulemusi. Kõike säravama tulemusi tegi naiste U18 arvestuses võistlev Mia Ott, kes püstitas kaks korda uue eesti rekordi 60m sprindis – eeljooksus ajaga 7.47 ja finaaljooksus sai rekord parandatud 1 sajandikuga ehk 7.46! ERR sporditoimetusele antud intervjuus ütles Mia – “Eks alati on tunda, et varu on kusagil, aga see jooksu ajaks üles leida on omaette müstika. Ma arvasin, et ma olen selleks võimeline, aga ma ei pannud sellega endale pinget peale.

ERR Sport meediakajastus – https://sport.err.ee/1609214503/ott-parandas-kahel-korral-u-18-eesti-rekordit-ei-oodanud-sellist-purakat

Tulemused:

Fotod: erakogu

Enne Auhinnavõistlust viisime läbi Laste Rahvajooksu selle hooaja esimene etapi. Lastejooksule eelregistreeris ligi 350 osalejat! See oli suur kordaminek, sest kahel varasemal aastal on osalejate arv oluliselt madalam olnud. Kõik distantsi läbinud lapsed said tasuks ilusa meenemedali ja väikese auhinna.

Fotod: erakogu (M. Allikas)

Täname toetajaid ja partnereid: